Zakopiański Dwór – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

Restauracja Zakopiański Dwór to najważniejsza część całego obiektu wypoczynkowego. Dokładamy najwyższych starań, aby udany wypoczynek naszych Gości zawsze wiązał się z pełną satysfakcją jakością i smakiem przygotowywanych potraw.
Specjalnością naszej restauracji są dania regionalne, polecamy zwłaszcza przygotowywane przez nas pierogi oraz zupę pomidorową z naszych pomidorów.Wśród specjalności spoza regionu, oferujemy:

zupę borowikową
carpaccio z polędwicy wołowej z oliwą czosnkową
pieczonego pstrąga

To kuchnia, która urzeknie Cię smakiem...

Wnętrze restauracji utrzymane jest w tradycyjnym stylu. Wśród elementów wykończenia dominuje drewno. Restauracyjny bar, stoły, krzesła oraz drewniane elementy architektoniczne ozdobione są ręcznie wytwarzanymi wzorami pochodzącymi z regionalnej tradycji.

Elementem, który nadaje restauracji szczególnego wdzięku jest kominek. Tradycyjna ornamentyka oraz ciepło, jakim wypełnia całe wnętrze pomieszczenia nadają każdej chwili niezapomnianego efektu.

Z największą dbałością podchodzimy do estetyki serwowanych potraw. W imię wysokiej elegancji zrezygnowano z tradycyjnego, drewnianego typu zastawy na rzecz wykwintnych naczyń współczesnych. Oddająca w pełni zakopiański charakter restauracja jest miejscem wspaniale nadającym się do organizacji wieczorów góralskich.
Imprezy okolicznościowe

Niepowtarzalny smak, pyszne potrawy, miła atmosfera.... wszystko to znajdziecie w Restauracji Zakopiański Dwór, gdzie
w tradycyjnym, góralskim wnętrzu możemy przygotować ważne dla Państwa wydarzenia - wyjątkowe wydarzenia, które wymagają wyjątkowej oprawy.

Restauracja Zakopiański Dwór, organizuje:

spotkania rodzinne
spotkania towarzyskie
spotkania biznesowe
imprezy okolicznościowe (komunie, chrzciny)

W całym obiekcie, w tym części restauracyjnej, obowiązuje zakaz palenia. Osoby palące zapraszamy do przeznaczonych specjalnie do tego celu, wydzielonych miejsc przed wejściem do restauracji.