Spartakus MMA – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

SPARTAKUS TEAM ZAKOPANE POWSTAŁ W 2011 ROKU I ZOSTAŁ ZAŁOŻONY PRZEZ GŁÓWNEGO TRENERA ORAZ MOTYWATORA MARIUSZA KRUCZKA, MIMO KRÓTKIEJ HISTORII JESTEŚMY JUŻ ROZPOZNAWALNYM KLUBEM NA NASZYM RYNKU, GŁÓWNIE DZIĘKI WYNIKOM JAKIE OSIĄGAJĄ NASI ZAWODNICY JAK I WSPÓLNYM TRENINGOM Z NAJLEPSZYMI KLUBAMI KTÓRE CZĘSTO PRZEBYWAJĄ NA ZGRUPOWANIACH W ZAKOPANEM.

MMA - TO FORMUŁA KTÓRA OD PODSTAW UCZY TECHNIK WALKI, ZAJMUJĄC SIĘ TAKŻE ODPOWIEDNIM PRZYGOTOWANIEM FIZYCZNYM POD KĄTEM FUNKCJONALNOŚCI W WALCE. CHARAKTERYZUJE SIĘ TYM, IŻ JEST BEZPIECZNY ORAZ DOPASOWANY DLA KAŻDEGO BEZ WZGLĘDY NA WIEK, PŁEĆ, CZY STAN KONDYCJI FIZYCZNEJ. POZNAJĄC RÓŻNE STYLE WALK I METODY PRZYGOTOWAŃ ŁĄCZYMY JE W NAJBARDZIEJ EFEKTYWNĄ METODĘ TRENINGU MIESZANYCH SZTUK WALKI.

MIESZANE SZTUKI WALKI TO WEDŁUG NAS COŚ WIĘCEJ NIŻ SPORT I REKREACJA – TO PASJA, A NAWET STYL ŻYCIA. TO TAKŻE SZKOŁA CHARAKTERU.
RÓWNIE WAŻNE JAK SAM TRENING SĄ DLA NAS TAKIE POJĘCIA JAK: DYSCYPLINA, SZACUNEK, BRATERSTWO, GODNOŚĆ, LOJALNOŚĆ.
MMA TO TAKŻE SZKOŁA PODCHODZENIA Z WIĘKSZĄ ŚWIADOMOŚCIĄ DO WŁASNEGO ZDROWIA ORAZ SPOSÓB NA LEPSZE RADZENIE SOBIE Z CODZIENNYMI PROBLEMAMI.

GDZIE JAK NIE W NASZEJ PIĘKNEJ GÓRSKIEJ OKOLICY MOŻNA ZROBIĆ LEPSZĄ FORMĘ, MAMY TO SZCZĘSCIE ŻE NIE POTRZEBUJEMY WYJAZDÓW NA TRENINGI WYSOKOŚCIOWE, WSZYSTKIE TRENINGI ODBYWAJĄ SIĘ NA NAJWYŻEJ POŁOŻONEJ MACIE W POLSCE I TO WŁAŚNIE WYRÓŻNIA NASZ KLUB OD POZOSTAŁYCH.