Snowlandia- Zimowy Park Rozrywki! – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

SNOWLANDIA, to wyjątkowa Śnieżna Kraina na terenie Zakopanego! Jest to magiczne miejsce pełne niesamowitych wrażeń i zabawy w śniegu, w otoczeniu Tatrzańskiego Parku Narodowego. Snowlandia składa się z 6 atrakcji:
-ŚNIEŻNY LABIRYNT znajduje się pod Skocznią narciarską "Wielka Krokiew" i jest bezpośrednim sąsiadem Tatrzańskiego Parku Narodowego. Jest największą tego typu budowlą w Polsce, jak i na Świecie.
-ŚNIEŻNY ZAMEK jest całkowicie zbudowany ze śniegu, a jego baszty wznoszą się na wysokości aż 16 metrów! Posiada on wiele komnat, tajemnych przejść, tuneli, którymi można dotrzeć na basztę lub na taras, z których można podziwiać piękny widok na Wielką Krokiew, Giewont oraz Śnieżną Krainę!
-TOR SANECZKOWY ma 200m długości, jest szeroki i oświetlony. Zjazd przeznaczony jest nie tylko dla dzieci, ale także dla rodziców. Jest możliwość wypożyczenia sanek oraz ślizgów.
-MINI ZOO, w którym masz okazję spotkać się z licznymi gatunkami ptaków drapieżnych, jeleniami, kózkami, danielami, owieczkami i muflonami. Opiekunowie zagwarantują Tobie i Twoim dzieciom niezapomniane chwile w lesie, wśród ptaków i zwierząt, a nasi podopieczni czekają na Was z niecierpliwością, aby dać się pogłaskać i dostać smakowite jabłuszko lub marchewkę!
-WYCIĄG POD KROKWIĄ jest to wyciąg idealny dla początkujących narciarzy oraz dzieci! Jest szeroki i ma 180m długość. Stok jest ratrakowy, oświetlony i sztucznie dośnieżany.
-PAŁAC KRÓLOWEJ ŚNIEGU, jest to tajemnicze miejsce, wypełnione nie tylko licznymi komnatami, ale także rzeźbami lodowymi, wykonanymi przez artystów z Podhala i Słowacji! W tym miejscu, możesz położyć się na lodowym łożu, usiąść na lodowym tronie oraz ogrzać się przy lodowym kominku!

ZAPRASZAMY!

Cennik: http://www.snowlandia.pl/cennik/