SKYFUN – Loty widokowe i skoki – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

Zobacz Podhale z innej perspektywy!!!
Spojrzenie z wysokości kilkuset metrów na Podhale, Orawę oraz Tatry daje niepowtarzalną okazję odkrycia na nowo jego uroków i tajemnic. Coś, co wydawało się dobrze znane, nagle zaskakuje nowym wyglądem i świeżością. Przeżyj niesamowite chwile na pokładzie naszego samolotu i delektuj się wspaniałymi widokami!

Mamy do zaproponowania następujące trasy przelotów:
Trasa nr 1
Lądowisko Chyżne Jabłonka
Babia Góra
Jezioro Orawskie Chyżne
Lądowisko Chyżne Czas: 10 minut

Trasa nr 2
Lądowisko Chyżne Jabłonka
Babia Góra
Jezioro Orawskie Zakopane
Nowy Targ
Chyżne
Lądowisko Chyżne Czas: 30 minut

Trasa nr 3

Lądowisko Chyżne
Jabłonka
Babia Góra
Jezioro Orawskie
Zakopane
Białka Tatrzańska
Jezioro Czorsztyńskie
Nowy Targ
Chyżne
Lądowisko Chyżne
Czas: 50 minut

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Jeśli jeszcze nie leciałeś samolotem nad Podhalem, zrób to jak najszybciej. Wspaniałe wrażenia zostaną w Twojej pamięci na długo. To naprawdę nie jest ani trudne w realizacji, ani kosztowne.
Taka podróż może uświetnić każdą rodzinną lub towarzyską okazję od rocznicy urodzin, imienin, aż po podniebne oświadczyny, wieczory panieńskie czy kawalerskie.

SKOKI W TANDEMIE
Co Cię Czeka?
Jeżeli decydujesz się na oddanie skoku w tandemie, który może być jedną z największych przygód w Twoim życiu, zwróć uwagę na lokalizację i scenerię w której ta przygoda będzie miała miejsce. Firma Sky Fun zlokalizowana jest w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce u podnóża Tatr w bezpośredniej bliskości pasma górskiego Gorce. Dzięki temu będziesz miał możliwość podziwiania panoramy Tatr zarówno po stronie Polskiej jak i Słowackiej oraz przelecieć w bliskiej okolicy Giewontu by wylądować w dolinie Kościeliskiej.
Czy wyobrażasz sobie lepszą lokalizację?

Szybki Przewodnik
Poniżej przedstawiamy jak będzie wyglądała Twoja przygoda ze Sky Fun:

Zgłoś się punktualnie w Strefie Zrzutu by odebrać pakiet powitalny i zadość uczynić wymaganiom formalnym, co stanowi najmniej przyjemną, aczkolwiek konieczną część Twojego pobytu u nas.
W momencie kiedy znajdziesz się w naszej Strefie Zrzutu nasi profesjonalni instruktorzy i piloci pokierują Twoimi dalszymi krokami i dołożą wszelkich starań byś przeżył niezapomnianą, fascynującą a zarazem bezpieczną przygodę.
Poznaj swojego Instruktora Instruktorzy skoków spadochronowych
Twój instruktor to człowiek, który ma za sobą kilka tysięcy skoków. Uzyskasz z pierwszej ręki praktyczne informacje dotyczące Twojego skoku. Razem dobierzecie Twój strój oraz przeprowadzicie krótkie szkolenie przed skokiem.
Teraz do Samolotu!
Lot samolotem i skok ze spadochronem:
Podczas treningu usłyszysz miarowy warkot naszego samolotu kołującego po płycie lotniska. Instruktor zabierze Cię na pokład, a samolot zabierze Cię na bajeczną wysokość 4000 metrów w około 20 minut. To czas na podziwianie widoków i oglądanie przepięknej panoramy Tatr.
Do zrzutu!
Skok z samolotu:
W pewnym momencie pilot zapala zielone światło. Wtedy Twój instruktor zabierze Cię w przepiękną podróż. Celem będzie niesamowita adrenalina, którą poczujesz stojąc na progu samolotu. Wszytko się zmieni w momencie skoku. Będziesz miał możliwość obcowania z gamą nowych odczuć, o których nawet nigdy nie śniłeś/aś. Adrenalina i uczucie z którym się spotkasz będzie cudowne, wspaniałe... po prostu inne i z pewnością niezapomniane.
Czas na uśmiech!
Film ze skoku spadochronwoego
Twój skok właśnie jest nagrywany. Jeśli chcesz się zapoznać z cennikiem filmowania.
Pod czaszą
Otwarcie spadochronu
Po 60 sekundach wolnego spadania czas otworzyć spadochron. Oczywiście zrobi to Twój instruktor. Lekkie szarpnięcie sygnalizuje otwarcie czaszy, a przed Tobą kolejna półka widoków scenerii Podhala.

Łagodne lądowanie
Lądowanie po skoku
Łatwo, lekko, bezpiecznie i przyjemnie Twoje stopy dotykają ziemi. To koniec Twojej podniebnej przygody do której w każdej chwili będziesz mógł powrócić dzięki profesjonalnemu nagraniu DVD.

... jesteś częścią pięknego sportu ...
Przy większych grupach istnieje możliwość zniżki i podstawienie busa, który dowiezie klientów na miejsce docelowe.

Nie żyj tylko wspomnieniami. Teraz jak już wiesz co Cię czeka, będziesz mógł pełniej przeżyć swój kolejny skok ze Sky Fun. A więc do zobaczenia wkrótce.