Schronisko PTTK Hala Kondratowa – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

Nasze schronisko znajduje się na wysokości 1333 m n.p.m. i jest najmniejszym schroniskiem w Tatrach.

W schronisku pracują dwie do pięciu osób w sezonie i kot. Kierowniczką schroniska jest pani Iwona Haniaczyk. Gotujemy na piecu codziennie świeże zupy, grzejemy wodę i staramy się żebyście czuli się u nas dobrze. Mamy przytulną salę jadalną i trzy kameralne pokoje: dwa 6 osobowe i jeden 8-osobowy, werandę i widoki, a na deser piernik.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy kontaktuj się z Nami. Zawsze staramy się pomóc.

Co roku odwiedza nas kilka tysięcy turystów. Okres letni oraz świąteczny wiążę się z wzmożonym ruchem turystycznym, dlatego prosimy zapoznajcie się z treścią strony przed planowaną podróżą, a jeśli nasuną się wam pytania dzwońcie.
TEL. 18 20 19 114

Schronisko znajduję się na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego, w którym panują określone zasady.

Zwierzęta górskie są jego mieszkańcami. Głośne zachowanie niepokoi zwierzęta. Nie dokarmiajcie ich swoim jedzeniem, zwierzęta swoje jedzenie znajdują w lesie!

Wszelkie kwiaty, gałązki, borówki, podlegają ścisłej ochronie, a zrywanie ich jest zabronione. Proszę, nie niszcz przyrody!

Nasze schronisko znajduje się na terenie Parku i jest naszym domem. Szanuj panujące w nim zasady i każdego kto się w nim znajdzie. Schronisko to miejsce w którym każdy ma prawo do odpoczynku i zebrania sił.

Jeśli planujesz dalszą wycieczkę w góry nie zapomnij, poinformować bliskich lub osobę pracującą w schronisku, czy wpisać się do naszej książki wyjść. W ten sposób dbamy o Twoje bezpieczeństwo.

Pogoda w górach potrafi bardzo szybko się zmieniać dlatego zanim wybierzesz się w góry sprawdź prognozę. Nie zapomnij, o zabraniu ze sobą odpowiedniej ilości wody. Postaraj się zaplanować swoją podróż przed zapadnięciem zmroku i zaopatrz się w niezbędny sprzęt tj. odzież, latarka, mapa, kompas.

Mając wątpliwości co do swego stanu zdrowia, doznanej kontuzji, trudnościach poinformuj najbliższych towarzyszy. Nie zwlekaj i zadzwoń do służb Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego
601-100-300