Rezydencja Gubałówka – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

Rezydencja Gubałówka położona jest na samym szczycie Gubałówki, z której to można podziwiać Panoramę prawie całych Tatr.

W Rezydencji Gubałówka zastosowano stonowaną kolorystykę, naturalne materiały, połączono nowoczesną elegancję z góralską surowością aby wnętrza Rezydencji jak i 64 pokoje i apartamenty doskonale wpisały się w otaczający krajobraz, sprzyjając głębokiemu relaksowi i wyciszeniu.

Dodatkowym powodem by odwiedzić Rezydencję jest Restauracja Kiyrnicka by Saguła , gdzie nasz chef kuchni serwuje regionalne dania w nowoczesnej odsłonie i wyrafinowanej formie.

Magia gór czeka więc nie tylko na szlaku, ale także na talerzu.

Rezydencja Gubałówka to również idealne miejsce na firmowy weekend albo kilkudniowe spotkanie biznesowe. Do dyspozycji są 3 sale konferencyjne a największa z nich mieści do 100 osób.

W Rezydencji Gubałówka praca to przyjemność. Zadbamy o wszystkie potrzeby Twoich partnerów i klientów: catering oraz pełną obsługę spotkań biznesowych. Doskonałym miejscem na odpoczynek po dniu szkolenia lub po górskich wycieczkach będzie sala kominkowa z biblioteką i hamakami a także bar lobby gdzie będzie można spróbować wyśmienitych przekąsek jak i drinków.

Kolejna przestrzeń do relaksu znajdą Państwo w naszej strefie Wellness z basenem, jacuzzi, brodzikiem dla dzieci, strefą saun oraz gabinetem do masażu.

Komfortowe wnętrza, bajeczny widok na góry, niezliczone trasy pieszych wędrówek, krystaliczne czyste powietrze – to właśnie tu możesz cieszyć się urodą polskiej przyrody z całą rodziną.