Restauracja „Przy KominQ” – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

Restauracja Przy KominQ w hotelu Gold *** to doskonałe miejsce na dobry początek dnia i jego perfekcyjne zakończenie. Jej wnętrze inspirowane jest stylem zakopiańskim, który doskonale łączy elementy regionalne z nowoczesnymi. Piękne zdobienia i rzeźbienia zostały wykonane ręcznie tworząc niepowtarzalny, osobliwy klimat.

Restaurację Przy KominQ cechuje znakomita kuchnia, która łączy smaki kuchni polskiej, regionalnej i europejskiej. Wszystkie dania tworzą wyjątkową kompozycję, w której każdy znajdzie to, co zaspokoi jego podniebienie.

Rozpocznij dzień od obfitego śniadania, które dostarczy właściwej energii na resztę dnia. Codziennie od 8- 11 podajemy je w formie bufetu oraz ciepłych dań na zamówienie.

Po aktywnie spędzonym dniu zapraszamy na pyszny lunch. Na zgłodniałych czekamy do godziny 18. Nie zapominamy także o naszych najmłodszych gościach. Przygotowaliśmy dla nich specjalne menu, które z pewnością zaspokoi ich szczególne gusta.

Wieczorem zaś przy blasku kominka zapraszamy na wyśmienitą kolację. Ciepła atmosfera restauracji sprzyja rodzinnym i towarzyskim spotkaniom.

Doskonałym uzupełnieniem naszej oferty dań jest karta win i alkoholi subtelnie wyselekcjonowanych, które pobudzą Wasz apetyt, pomogą w trawieniu a także wprawią w dobry nastrój.