Restauracja Bubuja – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

Zapraszamy do spróbowania autorskiej kuchni Sławka Kardasia.

Najlepsza restauracja w Zakopanem zaprasza na przepyszne dania, wykonane według własnych, sprawdzonych przez lata receptur. Niezależnie od tego, czy poszukują Państwo nowych wrażeń smakowych, czy też zwyczajnie mają Państwo ochotę na kulinarną klasykę, oferta naszej restauracji z pewnością przypadnie do gustu.

Restauracja Bubuja w Zakopanem to nie tylko wyjątkowe kompozycje kulinarne, lecz także szeroki wybór win i alkoholi z całego świata. Bar restauracyjny nie ogranicza się do standardów, lecz oferuje między innymi whisky z każdego regionu Szkocji, Japonii, Tajwanu, Indii czy Francji. Szeroki asortyment zapewnia gama rumów z Barbados, Dominikany, Trynidad i Tobago oraz Jamajki. Najwięksi koneserzy wódki również znajdą tu coś dla siebie. Całość dopełnia wybów ponad 250 pozycji win z całego świata, między innymi polskie z winnicy Srebrna Góra oraz Turnau, cenione przez najbardziej wyrafinowanych koneserów tego trunku.

Zarówno kulinarni klasycy, jak i poszukiwacze nowych smaków znajdą tu coś dla siebie. Odpowiednio dobrana muzyka, kameralna atmosfera, szeroki wybór win oraz wyśmienite dania oraz desery tworzą harmonijną całość naszej restauracji.