Radio Taxi Euro – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

EURO TAXI to firma świadcząca usługi transportowe w Zakopanem jak również w całej Polsce. Nasze samochody mogą pomieścić 4,6,8,15 i 20 pasażerów. Wszystkie posiadają klimatyzacje. Dysponujemy darmowymi mapami turystycznymi miasta oraz informacjami o jego atrakcjach turystycznych.

Nasi Uprzejmi Taksówkarze zawsze dbają o wygląd i czystość samochodu. Jesteśmy znani z doskonalej obsługi klienta i przykładania wagi do szczegółów. Nasi taksówkarze przechodzą specjalistyczny trening gwarantujący najwyższy poziom usług, co wyróżnia nas wśród konkurencji. Nasi taksówkarze ubrani są w koszulki firmowe.
Zawsze dażymy do utrzymania wysokiego standardu usług, co wyróżnia nas wśród konkurencji.
Jesteśmy zorganizowani i zawsze przygotowani na specjalne zamówienia. Skupiamy się na zapewnieniu klientom przyjaznego serwisu.

NASZE USŁUGI:

Co robimy w trosce o klienta

Oferujemy GRATISOWY dojazd na terenie Zakopanego. Nasi kierowcy mówią po angielsku, rosyjsku,
niemiecku i francusku.
Jestesmy do Waszej dyspozycji 24h/7.
Zakupy z Dostawą

Potrzebujesz artykułów spożywczych? Potrzebujesz leków?Pojedziemy dla Ciebie do apteki albo do sklepu.Dostarczymy poniżej 10 artykułów pod wybrany adres.Możemy przywieźć alkohol.
Pomoc Drogowa

Pomoc drogowa w przypadku drobnych awarii, takich jak: Rozrusznik.Przebita opona.Brak paliwa.Zajmiemy się wszystkim.
Transport do Szkoły

Możemy zawieść Twoje dzieci do szkoły. Zapytaj o nasze oferty.
Sprzęt

Dopasowujemy nasze samochody do Twoich potrzeb. Sprzęt narciarski/snowboardowy zabezpieczamy na czas podróży.Mamy samochody 4,6,8 osobowe, jak również busy (20) i autobusy (50). Jesteśmy przystosowani do transportu zwierząt (klatki).