Piwne SPA – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Filmy
  • Mapa
Opis

Piwne Spa to nowa, fenomenalna atrakcja w Zakopanem, gdzie wykorzystywane dobroczynne właściwości piwa i wina w relaksacyjnych zabiegach. Piwne Spa to idealne miejsca na romantyczny wieczór we dwoje, ale także na pielęgnacyjny Day Spa dla przyjaciół. Oferta spa jest prosta i zróżnicowana:

Kąpiel Piwna to zabieg przygotowywany na bazie specjalnego piwa kąpielowego rozpuszczonego w wodzie. W czasie seansu serwowane są wyśmienite piwa rzemieślnicze z polskich i zagranicznych browarów. Po kąpieli zalecany jest relaks na leżakach. Zabieg świetnie nawilża skórę i poprawia krążenie krwi.

Kąpiel VIP rozszerzona jest o seans w saunie, mający na celu lepiej przygotować skórę do zabiegu. W tej opcji istnieje również możliwość zmiany kąpieli w piwie, na kąpiel w winie lub w kozim mleku. A degustacja trunków (wina lub piwa) jest nie ograniczona.

Dla poczucia pełnego relaksu stworzony został promocyjny pakiet spa, gdzie kąpiel VIP została rozszerzona o masaż relaksacyjny, który skutecznie odpręża ciało i rozluźnia mięśnie.

Poza kąpielami spa oferuje również różnorodne masaże całego ciała.

Naszymi atutami są niewątpliwie romantyzm, oryginalność, relaks i dobra zabawa. Zabiegi w PIWNYM SPA korzystnie wpływają na zdrowie, skórę oraz samopoczucie. Posiadamy również oferty dla grup: wieczory panieńskie, kawalerskie oraz imprezy firmowe.