Pandora – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

WSPOMNIENIA ZAPISANE W BIŻUTERII

Każda kobieta ma w swoim życiu chwile, które, chciałaby, aby trwały wiecznie. PANDORA znalazła sposób by zatrzymać je na zawsze...

PANDORA to ręcznie wykańczana biżuteria, wykonana z najwyższej jakości srebra, złota oraz kamieni szlachetnych i półszlachetnych, która pozwala każdej kobiecie wyrazić indywidualny styl, opowiedzieć własną historię poprzez swoją kolekcję zawieszek oraz zachować dzięki niej niezapomniane momenty życia na zawsze.

Najbardziej znanym i pożądanym produktem PANDORA jest oryginalna bransoletka z zawieszkami, którą pokochały kobiety na całym świecie! Bransoletka daje możliwość doboru znajdujących się na niej zawieszek według własnego uznania, co pozwala na stworzenie absolutnie unikatowej i spersonalizowanej biżuterii. Klientki PANDORA mogą zaprojektować osobistą, niepowtarzalną kompozycję, wybierając spośród bogatej oferty oryginalnych wzorów zawieszek. Wszystkie zawieszki wykonane są wyłącznie ze szlachetnych metali, a ich ceny zaczynają się już od 59 złotych. Każda zawieszka na bransoletce może symbolizować ważny moment w życiu jej właścicielki, a ich zestaw opowiadać całą wyjątkową i osobistą historię.

Jednak nie każdy wie, że takie same możliwości dają wszystkie linie biżuterii PANDORA. Zarówno kolczyki jak i naszyjniki można tworzyć z dowolnie łączonych elementów. W ten sposób posiadając np. tylko 4 różne zawieszki do kolczyków można komponować zestawy na każdy dzień tygodnia i za każdym razem osiągać inny efekt.

PANDORA zachęca także swoje klientki do tworzenia własnych kompozycji z pierścionków, które zostały specjalnie stworzone do noszenia w zestawach. Zamiast jednego pierścionka można nosić trzy, a nawet cztery na jednym palcu, odważnie łącząc srebro ze złotem, czy kamienie szlachetne z perłami.

Skomponowana własnoręcznie biżuteria PANDORA codziennie będzie przypominała Ci najważniejsze zdarzenia, jednocześnie dając niekończące się możliwości kreatywnego wyrażania siebie.