Paintme – Paintball – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

Planując wyjazd do Zakopanego zastanawiasz się pewnie, co jeszcze można robić oprócz zwiedzania Krupówek. Na Kasprowym byłeś, pod skocznią też. Gubałówkę to się z Krupówkami zaliczy… Chodzić cały dzień po górach to nie dla Ciebie? Jesteś głodny ekstremalnych doznań? A może chcesz przeżyć coś nowego – ciekawie i w granicach rozsądku spędzić wolny czas?

Oznakowanie przeciwnika kolorową farbą to świetny i niezawodny sposób na spędzenie wolnego czasu i integracje uczestników.
Gra w paintball to doskonały pomysł na aktywne spędzanie czasu wolnego, spotkanie towarzyskie oraz atrakcję podczas imprezy integracyjnej. Zapraszamy do odwiedzenia naszych dwóch pól do gry w paintball w Zakopanem (na Gubałówce oraz w centrum Zakopanego) oraz w Bukowinie Tatrzańskiej. Kompleksowo zorganizujemy dla Państwa gry wieloosobowe, wg wybranych scenariuszy, na największych polach na Podhalu.
Paintball to gra, w której liczą się emocje, szybkość i taktyka. To wszystko składa się na niesamowitą adrenalinę. Organizujemy rozgrywki na najwyższym poziomie, które są ciekawe i angażujące. Ponadto, by zregenerować siły oferujemy ognisko z kiełbaskami oraz odpoczynek na łonie podhalańskiej natury.

*rezerwacja na wybraną godzinę