OFF-ROAD – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

Wyprawy off-road to zorganizowane przejażdżki specjalnie przygotowanymi samochodami terenowymi z napędem 4×4 po górskich drogach, które dostarczą najwyższego poziomu adrenaliny.
Jeśli w życiu poszukujesz adrenaliny, uwielbiasz sporty ekstremalne, szybkość oraz nieprzewidywalność, off-road jest dla Ciebie! Zapraszamy na niezapomnianą przygodę w okolicach Zakopanego! Organizujemy pełne wrażeń, a zarazem bezpieczne przejażdżki samochodami terenowymi po górskich, ekstremalnie trudnych drogach – oczywiście pod okiem profesjonalnych instruktorów jazdy.

Pod czujnym okiem naszych pilotów będziecie mogli poznać czym jest prawdziwie szalona jazda samochodem. Zobaczycie, jak przełamać strach oraz zachować zimną krew nawet w najtrudniejszych warunkach. Górskie ukształtowanie terenu okolic Zakopanego nie jest przyjazne dla kierowców. Off-raod polega na pokonaniu skomplikowanej nieutwardzonej górzystej trasy. Zwycięstwo rajdu zależy od współpracy drużyn, realizacji postawionych celów oraz szybkiego podejmowania decyzji. To znakomity pomysł na zaplanowanie imprezy integracyjnej!