Odzież skórzana – Konopka – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

Firma Contessa od 1990 roku jest producentem odzieży damskiej i męskiej ze skór naturalnych. Specjalizujemy się w szyciu kożuchów, futer, kurtek skórzanych oraz galanterii futrzanej. Do produkcji wykorzystujemy szlachetne odmiany skór polskich, włoskich i hiszpańskich. Szyjemy w oparciu o zaawansowany technologicznie park maszyn i urządzeń krawieckich, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem naszych krawców pozwala uzyskać produkt o wysokiej jakości.

Uwzględniając szybko zmieniające się preferencje oraz coraz wyższe wymagania naszych klientów, stworzyliśmy w 2005 roku ekskluzywną markę Cristo Pelli, pod którą szyjemy wyroby najwyższego sortu. Kolekcje Cristo Pelli to co roku nowe modele dostępne w szerokiej gamie kolorów. Obok klasycznych fasonów znajdą tu Państwo modele ekstrawaganckie, obok eleganckich – sportowe.

Sklep internetowy dedykowany jest dla Klientów, którzy chcą mieć dostęp do pełnej oferty marki CRISTO PELLI, bez konieczności osobistej wizyty w punktach sprzedaży.

Nieustanna dbałość o szczegóły i utrzymanie produkcji na najwyższym poziomie, przy zachowaniu umiarkowanych cen, to tajemnica sukcesu marki Cristo Pelli.