Nordic Walking Zakopane – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy Nordic Walking Zakopane dotyczącą zarówno wypożyczania kijków do Nordic Walking, jak również z ofertą dotyczącą nauki techniki Nordic Walking.

Nordic Walking z roku na rok zyskuje sobie coraz więcej sympatyków na całym świecie. Szacuje się, że w Europie, Nordic Walking uprawia już kilkanaście milionów ludzi, w Polsce jest to grupa kilkudziesięciu tysięcy osób. Nordic Walking Zakopane ma nadzieję, że ta aktywność ruchowa zyska sobie również wielu zwolenników właśnie w Zakopanem.

Chodzenie z kijkami jest nie tylko doskonałym sposobem na poprawę naszej kondycji fizycznej. To także sposób na aktywność towarzyską, poznawanie nowych osób oraz wspaniała forma integracji grup. Nordic Walking posiada mnóstwo zalet. Często przy omawianiu korzyści płynących z uprawiania Nordic Walking używa się sformułowania "tak wiele za tak niewiele". Inwestując stosunkowo niewielką kwotę pieniężną na zakup kijków i butów, zyskujemy dziesiątki korzyści jakie dają nam spacery z kijkami.