Małpi Gaj – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

Dzieciństwo to najwspanialszy okres w życiu naszych pociech, dlatego powinniśmy zadbać, aby był on wypełniony radością bezpieczną zabawą, w gronie rówieśników. Kierując się właśnie tą myślą stworzyliśmy największe i najatrakcyjniejsze na Podhalu sale zabaw dla dzieci MAŁPI GAJ.

Sale wyposażone są w 2- lub 3-poziomowe labirynty z wieloma przeszkodami, a zjeżdżalnie poprowadzą wprost do ogromnego basenu, wypełnionego tysiącami kolorowych piłeczek. Doskonałą zabawę zapewnia także ogromne dmuchańce, domki interaktywne, bujaki, samochody, cymbergaje oraz jedyne na Podhalu : wyjątkowy pokój pełen Lego i interaktywny zestaw Xbox Kinect z ogromnym 3 metrowym ekranem!!! W każdej Sali posiadamy wydzielone miejsca dla najmłodszych – Strefy Malucha z mnóstwem zabawek, jeździków, małą zjeżdżalnią i basenem z piłeczkami. Podczas gdy dzieci bawią się bezpiecznie, rodzice i opiekunowie mają chwilę, aby odpocząć, poczytać, czy też spotkać się ze znajomymi przy pysznej włoskiej kawie, gorącej czekoladzie i pysznym domowym cieście. W każdej Sali mamy wspaniale zaopatrzone kawiarenki oraz sklepiki z drobnymi zabawkami dla dzieci.

Wszystkie nasze urządzenia posiadają atesty bezpieczeństwa. Bardzo dużą uwagę przykładamy do czystości naszych sal. Wszystkie urządzenia i zabawki są regularnie myte i dezynfekowane. Naszymi dewizami są : DOBRA ZABAWA, BEZPIECZEŃSTWO i CZYSTOŚĆ.