Klub Dragon – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

Klub DragoN - Najlepszy! Najdłużej Działający i Największy Klub Na Podhalu!
Początkowo pod nazwa Awra. Klub Istnieje od 96r. Usytuowany w samym sercu Podhala w miejscowości Czarny Dunajec kolo Zakopanego przy głównej drodze (Nowy Targ/ Chyżne).

Na dzień dzisiejszy "Klub Dragon ma do zaoferowania 750m/2 nieograniczonej rozrywki w każda sobotę od 20:00 do 5:00, w sezonie (wakacje i ferie) środy od 21:00 do 3:00...Wewnątrz Klubu Wygodny odpoczynek zapewniają 2 poziomy oraz 2 sale taneczne (Sala Głowna i Sala Dance)
300 miejsc siedzących w przyjemnych Lożach usytuowanych dookoła parkietu oraz na drugim poziomie. W Klubie Znajdziecie 3 szeroko wyposażone bary z Pięknymi Barmankami:)
Parking również jest monitorowany 24/h. Klimaty panujące w klubie to głównie: ElectroHouse, Electro, House, Retro, Comercial...

Warto również wspomnieć o przynależącej do klubu Pizzerii, która ma wystrój regionalny i zdaniem wielu najlepsza pizze w tych rejonach. Tam również znajdują się 2 poziomy...

Regulamin:
Kupując Bilet Lub Otrzymawszy Bilet Po wejściu do Klubu Wyrażasz zgodę na publikację zdjęć oraz filmów (ze Swoim wizerunkiem) Wykonanych podczas impreza na stronie www.klubdragon.pl, na oficjalnym fan page facebook klub dragon oraz stronach partnerskich oraz do celów związanych z działalnością klubu.
Właściciel nie ponosi odpowiedzialności, gdy osoby trzecie wykorzystają te materiały do innych celów.