Kino Letnie Sopot-Letnie – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

Najlepszy plan na filmowe wakacje dla wszystkich od morza do Tatr!
Zaplanuj wakacje z najdłuższym wakacyjnym festiwalem filmowym! Przez całe wakacje zapraszamy na codzienne, bezpłatne projekcje filmowe w Sopocie i w Zakopanem. Dodatkowo we wtorki i środy, seanse odbywać się będą w Giżycku.

Przed nami najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy! Kino Letnie Sopot – Zakopane, który trwa aż 62 dni. Bezpłatne seanse czekają na widzów w najpopularniejszych polskich kurortach.

Jeżeli już teraz marzycie o wygodnym leżaku i seansach pod gwiazdami, wspólnie z Provident i AXA pomożemy Wam zrealizować ten plan. Codziennie od 1 lipca do 31 sierpnia można rozkoszować się filmami w niepowtarzalnych warunkach przyrody. W Sopocie projekcje odbywają się na słynnym sopockim molo. W Zakopanem na Kulturalnym Placu Niepodległości, tuż obok Krupówek z widokiem na Giewont. W Giżycku w Ekomarinie nad jeziorem Niegocin, gdzie filmy oglądać będzie można nawet z przycumowanych jachtów.

Jak co roku, repertuar festiwalu podzielony jest na atrakcyjne dni tematyczne. W programie znajdują się filmy Oscarowe i nagradzane na europejskich festiwalach, familijne super hity i kino artystyczne, nie zabraknie też polskich produkcji, o których głośno w kraju i za granicą.

Wpisz festiwal Kino Letnie Sopot – Zakopane w swój wakacyjny plan. Na bezpłatne seanse filmowe do końca wakacji zapraszają Provident i AXA! Godziny plenerowych projekcji w poszczególnych lokalizacjach wyznaczają zachody słońca. W Sopocie festiwalowe pokazy zaczynamy o godz. 22:00 w lipcu, a o 21:30 w sierpniu. W Zakopanem i Giżycku filmy oglądamy pół godziny wcześniej – w lipcu o 21:30, a w sierpniu o 21:00.