KIA Wadowski – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

Firma „Wadowski” to przede wszystkim kilkudziesięcioletnia tradycja biznesowa i bogate doświadczenie w sprzedaży. Już od trzech pokoleń staramy się doradzać w kwestiach doboru najlepszego samochodu oraz dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy.

A wszystko rozpoczęło się w latach trzydziestych XX wieku, kiedy to Tomasz Wadowski otworzył swój warsztat blacharski. Szybko zyskał wiernych klientów, którzy docenili precyzję wykonania, fachowe porady oraz wysoką jakość świadczonej usługi. Firma od początku stawiała na pierwszym miejscu klienta, uznając, że jego zadowolenie jest gwarancją powodzenia. Tak obrana polityka przedsiębiorstwa przyniosła sukcesy na lokalnym rynku i możliwości dalszego rozwoju, co wykorzystał kolejny właściciel Janusz Wadowski, a następnie jego syn Krzysztof.

Obecnie firma „Wadowski” świadczy usługi nie tylko blacharskie. W swojej ofercie ma również lakiernię, mechanikę, serwis, likwidację szkód komunikacyjnych, pomoc drogową, ubezpieczenia, sklep z częściami zamiennymi i akcesoriami oraz komis samochodów używanych. Nie należy również zapominać o salonie samochodowym w Nowym Targu.

Firma „Wadowski” to autoryzowany dealer KIA MOTROS POLAND. Atrakcyjne ceny, profesjonalna obsługa i rzetelność wyróżniają ją na podhalańskim rynku. Jednak mimo licznych zmian, jakie niesie za sobą rozwój, jedno pozostało takie samo: orientacja na potrzeby kupującego.

Jak podkreśla Krzysztof Wadowski: Jesteśmy po to, aby rozwiązywać problemy klientów.