Kawiarnia Europejska – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

Kawiarnia Europejska
Kawiarnia Europejska to jedna z najstarszych kawiarni w samym centrum Zakopanego, przy kultowych Krupówkach. Po gruntownym remoncie wnętrze zachwyca wyjątkowym połączniem ekskluzywnej nowoczesności z tym, co najlepsze w stylu zakopiańskim.
W ciągu dnia głębokie skórzane fotele i wygodne kanapy zachęcają, by choć na chwilę zrelaksować się przy filiżance specjalnie dla nas palonej kawy lub aromatycznej herbaty. Na koneserów w naszej piwniczce czekają starannie wyselekcjonowane wina, zaś wieczorami barmani wyczarowują nieoczywiste kompozycje z najlepszych alkoholi. Zmysły rozpieszczają też ciasta – przygotowywane według receptury góralskiej rodziny Bachledów.
W sobotnie wieczory zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju wieczorki taneczne z Ricardo. Ten ulubieniec gwiazd i publiczności na swoje występy od dwudziestu lat nieprzerwanie przyciąga prawdziwe tłumy.
Bez względu na to, czy jesteś utrudzony górską wędrówką czy zakupami, masz za sobą dzień na nartach czy czekają Cię pracowite spotkania – w kawiarni Europejska znajdziesz chwilę wytchnienia. A kto wie – może nawet inspiracji.