Karczma Sopa – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

Restaurację stworzyli i prowadzą od 1994 roku Maria i Jan Zatorscy. Karczma usytuowana jest w zaadaptowanej góralskiej stodole skąd wzięła się jej nazwa: SOPA ( szopa w góralskiej gwarze ).

Lokal może pomieścić w swoich progach 120 gości. Do dyspozycji są dwa poziomy w restauracji (parter oraz antresola), bar oraz 20 miejsc przy stolikach w ogrodzie. Lokal czynny jest w godzinach 14-22 (w sezonie 13-24) lecz nie jeden raz nasi goście opuszczali lokal nad białym ranem.

Niepowtarzalną atmosferę naszego lokalu tworzy muzyka na żywo, której można posłuchać podczas posiłku oraz palący się ogień w kominkach. Pobyt w restauracji umila profesjonalna góralska obsługa.
Karczma Sopa oferuje niezapomniane i wyśmienite przysmaki regionalnej góralskiej kuchni. Organizujemy również liczne imprezy okolicznościowe jak np.

wesela
bankiety
chrzciny
komunie

Naszym gościom gwarantujemy miłą, profesjonalną obsługę oraz bogaty wybór dań. Dla wycieczek, grup zorganizowanych oraz posiadaczy kart Pascala oferujemy atrakcyjne zniżki. Honorujemy karty płatnicze (oprócz american express i diners club).