Karczma Polaniorka – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

Szanowni Państwo !
Zapewniamy smaczną kuchnię polską oraz tradycyjną góralską, której smaki powiększają grono Naszych stałych klientów, ceny zaś są znacznie niższe niż w podobnych karczmach zakopiańskich. Dlatego z Naszych usług korzystają chętnie nie tylko turyści indywidualni, ale przede wszystkim grupy zorganizowane, biura turystyczne itp, którym chętnie udzielamy rabatów.

Zapewniamy:
WIFI gratis
Plac zabaw dla dzieci
Dogodny zjazd z Zakopianki na parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Płatność również kartą
Rabaty dla grup zorganizowanych

Organizujemy:
wesela
chrzciny
komunie
bankiety
wszelkiego rodzaju imprezy grupowe i rodzinne, przy kominku i muzyce góralskiej z pieczonym prosiakiem lub innymi atrakcjami kulinarnymi, a także regionalnymi jak pokazy tańców góralskich, wspólne zabawy itp.

Nasza karczma posiada dwa poziomy i 150 miejsc siedzących. Zapraszamy więc wszystkich, a szczególnie mieszkanców Białego Dunajca do skorzystania z naszych usług i rezerwacji na różne uroczystości rodzinne i okolicznościowe.

Karczma jest idealnym miejscem na różnego rodzaju spotkania również ze względu na jej usytuowanie przy samej "Zakopance" i dogodny zjazd na parking. Jest też "po drodze" każdemu turyście jadącemu w góry latem i zimą a także bywalcom basenów termalnych w Szaflarach (3 km)

Serdecznie zapraszamy w Nasze progi
Maria i Roman Rzadkoszowie