Karczma i Browar Zadyma – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

Karczma Zadyma to miejsce, w którym możesz spróbować pysznej, tradycyjnej kuchni. Zaletą jedzenia, które serwujemy jest nie tylko jego smak - potrawy tak pyszne jak w domu - ale również porcje - dbamy o to, by były naprawdę duże. Jednym z naszych wyrobów jest również chleb - to wyjątkowy przysmak, łączący w sobie tradycyjny smak i aromat świeżego pieczywa

W swojej ofercie posiadamy również duży wybór tradycyjnych pizzy - osoby, które są odpowiedzialne za jej przygotowanie, są jej prawdziwymi pasjonatami - stąd pewność, że otrzymają Państwo najlepszą pizzę na Podhalu, wykonaną wyłącznie ze świeżych składników.

Zadyma to miejsce, w którym na nowo odkryjesz smak piwa - o to by było jak najlepsze dbamy cały czas - piwo Zadyma przygotowujemy według sekretnej receptury, z zachowaniem tradycyjnych metod warzenia. Nie dodajemy do niego chmielników, oraz nie przyspieszamy sztucznie procesu warzenia.

Czy karczma kojarzy Ci się wyłącznie z miejscem, w którym można jeść? Zadyma to wspaniałe miejsce do zorganizowania różnego rodzaju wydarzeń, takich jak:
- wesele i chrzciny,
- spotkania biznesowe i konferencje,
- przyjęcia okolicznościowe i eventy.

Serdecznie zapraszamy również na potańcówki, imprezy tematyczne, imprezy dla dzieci, karaoke oraz na wspólne przeżywanie wielkich emocji - specjalnie dla Państwa na dużym ekranie wyświetlamy transmisje i organizujemy jedyne w swoim rodzaju wieczory filmowe.