Hotel Zawrat *** – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

HOTEL W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ

Hotel Zawrat *** Ski Resort & SPA świadczy usługi o standardzie trzygwiazdkowym. Posiadamy dodatkowe udogodnienia dla osób niepełnosprawnych takie jak: podjazd, winda, pokoje specjalnie przystosowane. Hotel posiada własne SPA & Wellness, wypożyczalnię nart, salę dla dzieci z grami oraz projektorem.
Znajduje się tu również profesjonalne centrum konferencyjno-szkoleniowe oraz restauracja z wyśmienita kuchnią regionalną.

JAK NA NARTY TO DO BIAŁKI !

Lokalizacja to nasz największy atut. Hotel Zawrat znajduje się bowiem w wyjątkowym i niepowtarzalnym miejscu, bezpośrednio przy stoku narciarskim na Kaniówce w miwjscowości Białka Tatrzańska. Dzieli nas niecałe 2 km od najnowocześniejszych wyciągów Kotelnica Białczańska oraz basenów termalnych Terma Bania, gdzie zimą możecie Państwo zażywać gorących kąpieli w basenach geotermalnych. Można powiedzieć, że jesteśmy w centrum zimowego szaleństwa.

NOCLEG

Na naszych Gości czekają gustownie i komfortowo urządzone pokoje oraz studia czteroosobowe, z których rozpościerają się widoki na Tatry, Gorce, stok Kotelnica, Termę Bania. Nocleg w naszym hotelu to gwarancja wypoczynku od codziennego miejskiego tłoku. Wszechobecna cisza i spokój wręcz skłaniają do wypoczynku właśnie tutaj. Otwórz okno, weź głęboki oddech i poczuj jak smakuje górskie, rześkie powietrze.

Mamy nadzieję, że pobyt w Hotelu Zawrat pozostawi po sobie same miłe chwile oraz sprawi, iż chętnie będą Państwo do nas wracać. Zachęcamy do śledzenia naszych ofert specjalnych na naszej stronie internetowej, jak i na portalach społecznościowych Facebook i Google+.