Hotel Logos *** – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Filmy
  • Mapa
Opis

Hotel*** Logos w Zakopanem to wyjątkowe połączenie regionalnego stylu architektonicznego z nowoczesnym wystrojem o elementach góralskiego folkloru. Dzięki swojej lokalizacji w sercu Zakopanego pozwala cieszyć się zarówno nocnym życiem miasta jak i bliskością szlaków turystycznych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości, stworzyliśmy miejsce o wysokim standardzie i niepowtarzalnej atmosferze, gdzie można oddać się zarówno chwilom relaksu jak i pracy.

Te wyjątkowe warunki niewątpliwe są zasługą profesjonalnego i życzliwie nastawionego personelu.

Hotel oferuje do Państwa dyspozycji 52 komfortowo urządzone pokoje i 2 przestronne Apartamenty zaaranżowane tak, aby zapewnić Państwu wygodę, a jednocześnie nawiązać do podhalańskiej kultury.

W ofercie posiadamy również pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy również do skorzystania z naszej szerokiej oferty SPA& Wellness.

Oferujemy Państwu gabinet masażu oraz gabinet zabiegów na twarz i ciało.

W hotelu LOGOS organizujemy szkolenia, spotkania biznesowe, cocktaile, wernisaże, bankiety i konferencje. Zakopane to niebanalne i inspirujące miejsce na firmowe eventy. Centrum Konferencyjne Tatry stanowi zaplecze konferencyjne dla 300 osób.

W swojej ofercie posiadamy unikalną kawiarnię z tarasem widokowym na Tatry, a także Staropolską Restaurację rozpieszczającą podniebienia najbardziej wymagających gości.

Hotel Logos to miejsce dla Gości ceniących jakość, dyskrecję oraz indywidulane podejście.