Hotel Bania **** Thermal & Ski – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

Hotel Bania **** Thermal & Ski leży u stóp największego ośrodka narciarskiego w Polsce i jest połączony z basenami termalnymi. Z okien rozpościera się widok na panoramę Tatr Wysokich, Pienin lub na stok, który zarówno zimą jak i latem stanowi atrakcyjny punkt widokowy.
Zimą do dyspozycji Gości znajduje się stok narciarski, położony tuż obok hotelu, a także wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, szkółka narciarska oraz specjalna strefa dla dzieci.
Latem Bania to miejsce stworzone dla rodzin. Począwszy od Ogrodu Zabaw, czyli mini parku rozrywki, przez wodne place zabaw zlokalizowane w Termie Bania, aż po bezpieczną przestrzeń kompleksu.
Hotel Bania to doskonała przestrzeń do spotkań, gdzie świeżo mielona kawa pobudza zmysły, a wykwintne drinki i specjały cukierni budzą do życia.
Wszystko to tworzy całość, która mimo dużej kubatury zachowała swój kameralny charakter.
Kontynuacja góralskiej filozofii oraz przywiązanie do natury pozwoliły na utrzymanie pokoi w regionalnym, ciepłym stylu, a standard wypracowany przez kilka pokoleń przeplata się z nowoczesnymi osiągnięciami współczesnej techniki.
Całość zaprojektowana jest z ogromnym szacunkiem do naturalnej prostoty. Miejsce epatuje ciepłem i pełnią spokoju.
Bogata infrastruktura, place zabaw oraz szereg udogodnień sprawiają, że można poczuć się tutaj jak w magicznym świecie. Hotel Bania **** Thermal & Ski zarówno zimą jak i latem zapewnia całą plejadę atrakcji dodatkowych.
Liczba atrakcji znajdujących się na terenie całego kompleksu sprawia, że dzieci nie zaznają u nas nudy, a rodzice, nie spuszczając ich z oczu, mają szansę na chwilę wytchnienia.
Ponadto w hotelu dostępnych jest wiele udogodnień dla rodzin. Jesteśmy dobrze przygotowani!

Luksus okraszony górskim charakterem. W każdym pokoju można dostrzec kunszt okolicznych cieśli, otulić się ciepłem i zapachem drewna oraz podziwiać piękno naturalnego kamienia.
Na naszych Gości czekają 262 pokoje, w tym piękne i przestronne apartamenty z widokiem na stoki narciarskie lub panoramę Tatr Wysokich.
Dbamy o to, by nasi Goście mieli możliwość wyboru. Każdy może skorzystać z trzech restauracji hotelowych, karczmy regionalnej oraz Zielonego Szałasu.
Restauracja Góralska zachęca wystrojem, regionalnymi specjałami oraz atmosferą.
W wybrane dni w restauracji przygrywa kapela, która pozwala jeszcze bardziej wczuć się w góralski klimat. Jest to świetne miejsce zarówno na romantyczną kolację jak i business lunch.
Restauracja czynna w wysokim sezonie: 14:00 - 23:00, w niskim sezonie: 14:00 - 22:00.
Zapraszamy do Restauracji Tatrzańskiej na śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Oferujemy bardzo szeroki wybór dań "na ciepło" i "na zimno". Polecamy wyroby własne. Zapraszamy także do spróbowania wypieków naszej cukierni, a w szczególności pysznych ciast i świeżo wypiekanego, swojskiego chleba.
Śniadania serwowane są w godzinach 7:30 - 11:00. Obiadokolacje w formie bufetu w godzinach 14:00 - 17:00.
Restauracja Rohatka jest kameralnym i klimatycznym miejscem.
Dzięki domowym specjałom oraz daniom kuchni włoskiej, która zawdzięcza swą popularność lekkości i uniwersalnym kompozycjom smakowym, jest to idealne miejsce na rodzinny obiad jak i kolację we dwoje.
Restauracja czynna w sezonie zimowym: 13:00 - 22:00, w sezonie letnim: 11:00 - 15:00, w niskim sezonie: nieczynna
Lobby Bar to idealne miejsce, aby usiąść, odpocząć i porozmawiać przy kawie i pysznym ciastku. Wieczorami odbywają się tutaj różne występy artystyczne takie jak koncerty muzyki jazzowej czy zespołów góralskich.
Dorosłych zapraszamy do bogato zaopatrzonego baru, a dzieci do sali zabaw znajdującej się w pobliżu.
Lobby Bar zaprasza - w wysokim sezonie: 9:00 - 23:00, w niskim sezonie: 10:00 - 22:00.
Jest to ulubione miejsce wszystkich szusujących na stokach. Można tu odpocząć i rozgrzać się grzanym winem z przyprawami.
Menu to połączenie swojskiej kuchni z akcentami góralskimi.
Karczma jest wręcz przyklejona do stoku - świetna lokalizacja i przystępne ceny sprawiają, że każdy lubi tu wracać.
Karcma Bania czynna wyłącznie w sezonie zimowym w godzinach 10:00 - 20:00.
Dla wszystkich, którzy mają ochotę usiąść u podnóża stoku, zjeść coś smacznego i wypić coś na rozgrzanie - Zielony Szałas jest najlepszą opcją.
W zimie unosi się tutaj zapach smażonych na grillu mięs i grzanego wina. W sezonie letnim stoliki na dworze przyciągają amatorów pizzy i zimnego piwa.
Zielony Szałas zaprasza na swojskie specjały kuchni góralskiej przez cały rok.
Czynny w sezonie wysokim w godzinach 10:00 - 22:00, w sezonie niskim 10:00 - 16:00.

Gorąco zapraszamy!