Hol-Serwis Misiniec – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

Misiniec

Firma Hol Misiniec powstała na początku lat '80. Jej założyciel, Zdzisław Misiniec, od samego początku stawiał na kompleksowe zaspokojenie potrzeb klienta. W efekcie, po kilkudziesięciu latach staliśmy się największą firmą w branży na Podhalu i jedną z większych w Polsce. Obecnie oprócz pomocy drogowej, świadczymy także usługi w zakresie transportu maszyn wielkogabarytowych (m.in. maszyny budowlane czy ratraki), usług dźwigowych (posiadamy własnego HDSa na terenowym podwoziu, który jest w stanie dojechać nawet w ciężko dostępne tereny na Podhalu) oraz transportu chorych ambulansem.

Naszym największym atutem, umożliwiającym sprawną pomoc klientom na drogach nie tylko powiatu tatrzańskiego, ale także i całej Europy jest nowoczesna flota, w przeważającej części składająca się z wytrzymałych i bezawaryjnych samochodów Mercedesa.
Oferta

Hol-Serwis Misiniec, to przede wszystkim całodobowa pomoc kierowcom, którzy z różnych przyczyn nie są w stanie kontynuować swojej podróży, ale – nie tylko. Rozwijając naszą firmę, potrzebowaliśmy sami wielu usług, a nie mogąc znaleźć podwykonawcy – sami zaczęliśmy je świadczyć dla naszych klientów. Dlatego zawsze możesz na nas polegać, jeśli potrzebujesz:

ściągnąć samochód z zagranicy, lub go tam przetransportować (np. powrót z wczasów),
holować samochód (działamy w tym zakresie w całej Europie),
assistance (wszystkie firmy ubezpieczeniowe),
transportu samochodów (zarówno osobowe, dostawcze, jak i ciężarowe),
transportu pojazdów i maszyn specjalistycznych (m.in. maszyny budowlane, ratraki, armatki śnieżne).

Równocześnie świadczymy usługi dźwigowe (dysponujemy dużym HDSem) i transportowe – zarówno jeśli chodzi o przewóz chorych naszym ambulansem, jak i wyjazd większej ilości osób- Mercedes Viano.