Hi Gym – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

Siłownia HiGym to wynik pasji i wieloletniego doświadczenia w branży treningów personalnych, grupowych i indywidualnych.
Po dużym sukcesie HiFitness klubu, który od sześciu lat cieszy się ogromną popularnością wśród Nowotarżan oraz studia TP – KuźniaTreningu na krakowskim Kazimierzu postanowiliśmy zaoferować mieszkańcom oraz gościom stolicy Tatr, czyli Zakopanego, kolejny projekt na wysokim poziomie.
Specjalizujemy się również w szkoleniu trenerów personalnych w naszej ogólnopolskiej szkole Kuźnia Trenerów, której absolwenci odnoszą sukcesy zawodowe w klubach w kraju i za granicą.

HiGym to miejsce, w którym komfortowo i bezpiecznie możesz zrealizować swoje cele treningowe samodzielnie bądź pod opieką wykwalifikowanych trenerów personalnych. Dysponujemy szeroką gamą sprzętów treningowych od urządzeń cardio przez typowe maszyny siłowe po wielofunkcyjnego racka do treningów funkcjonalnych. Wszystko na powierzchni 330m2 w klimatyzowanej i wentylowanej sali. Do dyspozycji Klubowiczów oferujemy wygodne szatnie oraz prysznice.