Góralskie Praliny – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

Czym jest tajemnicza marka Góralskich Pralin?

Nasza firma powstała z podhalańskiej tradycji, pasji do czekolady oraz zamiłowania do aranżowania tradycyjnych smaków w całkiem nowe i wyrafinowane kompozycje. Prawie dwudziestoletnia tradycja i kunszt w sztuce jaką niewątpliwie stanowią nasze wyroby, których produkcją zajmują się ludzie pełni pasji i wyobraźni, bogaci w doświadczenie w swoich zawodach. Wychodząc na przeciw naszym klientom stworzyliśmy również "Góralskie Praliny - Coctail Bar".

Śniadania, lunche, przekąski ale głównie - ciasta, ciasteczka, gofry, pączki, drożdżówki - torty na zamówienie, lody, desery lodowe i nasze to tylko nieliczne produkty, które znajdziecie w naszej ofercie.

Coctail-Bar Krupówki 2 to wyjątkowe miejsce w samym sercu miasta, w którym pracują młodzi pełni pasji ludzie gotowi uchylić nieba klientom. Słyniemy nie tylko z pysznych ciepłych pączków, które zawsze robione są na bieżąco. Trzymamy się receptury przekazywanej z pokolenia na pokolenie.
Coctail-Bar Krupówki 38 to miejsce wyjątkowe, łączące ze sobą najlepsze tradycje cukiernicze, wraz z klimatem Zakopanego, a zarazem stanowiące ostoję pomagającą zatrzymać czas, który na ciągle zatłoczonych Krupówkach zdaje się pędzić jak oszalały.
Coctail Bar Grodzka 6 (Kraków) to miejsce, gdzie nasi klienci cenią sobie jakość, naturalność i tradycje naszych wyrobów cukierniczych. Nasze przepisy oparte są na ekologicznych składnikach , co sprawia, że smak naszych produktów jest niepowtarzalny.