Fitness pod Tatrami! – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

Misja!

Fitness pod Tatrami to firma, która została stworzony z pasji do tańca i fitnessu przez Martę Jelonek. Zajęcia prowadzi od 2007 roku - od momentu uzyskania legitymacji Instruktorka rekreacji ruchowej o specjalizacji fitness - nowoczesne formy rekreacji (legitymacja MENiS).

Jest pasja jest rozwój:
"Fitness jest dla mnie sposobem na życie. Moją misją jest dawanie ludziom radości z uprawiania rekreacji oraz pomoc w osiąganiu sylwetki, która poprawia samopoczucie. Dzięki dobremu przygotowaniu zawodowemu gwarantuję bezpieczeństwo podczas prowadzenia zajęć i wykonywania ćwiczeń oraz ich wysoką skuteczność. Fitness jest dla mnie najlepszym lekarstwem na stres, przygnębienie i codzienne problemy."

W tej chwili Fitness pod Tatrami to kadra 3 świetnych instruktorów, których zajęcia są aktualne z trendami światowego fitnessu. A wszystko to dzięki uczestnictwu w wielu szkoleniach, konwencjach i warsztatach międzynarodowych.

Rodzaje zajęć:

Zumba
Indoor cycling
Aero-boxing
Pilates
TBC
Step
Sztanga
ZumbAtomic

Prowadzimy również zajęcia dla dzieci - ZUMBATOMIC. To połączenie Zumba Fitness czyli ćwiczeń w rytmach tańców latynoskich i nie tylko z treningiem mającym na celu zapewnienie dzieciom od lat 4 do 12 maximum zabawy i ruchu w tym samym czasie. Zumbatomic to zajęcia bezpieczne i skuteczne.
Celem programu ZUMBATOMIC jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz takie promowanie aktywności ruchowej, by stały się dla dziecka czymś naturalnym, a nie tylko zajęciami na które chodzi się raz w tygodniu. Specjalnie opracowany program ZUMBATOMIC uwzględnia również inne aspekty rozwoju dziecka m.in. koordynację, równowagę, pamięć i kreatywność, a poprzez propagowanie zdrowego trybu życia pomaga dzieciom rozwinąć takie zdolności jak: umiejętność pracy zespołowej, pewność siebie, duma, odpowiedzialność, szacunek czy zdolności przywódcze.

"Planujesz organizację imprezy rozrywkowej?
Nie bardzo wiesz, czym pozytywnie zaskoczyć swoich gości?
A może... Zumba?"

Zumba świetnie się sprawdza podczas wszelkich imprez rozrywkowych. Wyzwala niesamowitą energię i jest niezastąpiona w integracji wszystkich gości. Jeśli planujesz organizację imprezy tanecznej, tj.:
impreza urodzinowa dla dzieci i dorosłych

wesele
impreza firmowa
zabawa dla dzieci lub młodzieży
zabawa karnawałowa
wieczór panieński
inna impreza rozrywkowa (dla gości hotelowych)

"skontaktuj się ze mną. Pomogę Ci stworzyć niepowtarzalną atmosferę. Ciekawe, często zabawne układy taneczne, dostosowane do możliwości każdej grupy wiekowej, uczynią Twoją imprezę zaskakującą i niezapomnianą. Doskonała muzyka w połączeniu z szaleństwem Zumba to energetyczna mieszanka, której nie da się zapomnieć."

Serdecznie zapraszamy na zajęcia fitness w Zakopanem i okolicznych miejscowościach. Aktualny program i grafik zajęć dostępny na facebooku lub pod numerem telefonu.