Extreme Kite Zone – Snowkite – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Filmy
  • Mapa
Opis

HMS Zakopane – Airboards
High Mountains Snowkiting, czyli HMS Project, to tatrzańska szkoła Airboards & Snowkiting, nowych, bardzo atrakcyjnych, szybko rozwijających się oraz coraz bardziej popularnych dziedzin sportu na świecie.

Prowadzimy profesjonalne Eventy Airboards (Family Events, Team Building, Integracja) oraz indywidualne i grupowe Kursy Snowkitingu , które zapewnią Waszym klientom świetną zabawę, doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu oraz odpowiednią dawkę adrenaliny.
Jesteśmy gotowi zapewnić aktywne spędzenie czasu zarówno dużym grupom eventowym (integracja, team building itp...) jak i pojedynczym klientom z polecenia Waszej firmy.
Posiadamy duże zaplecze sprzętowe (Airboard'y: komplet pojazdów dla całej grupy oraz baza najnowszego sprzętu do snowkitingu: latawce, trapezy, akcesoria ochronne )
Nasza grupa instruktorów oraz duża baza sprzętowa jest w stanie obsłużyć każdą Waszą grupę lub klienta indywidualnego w różnym przedziale wiekowym.
Nasza oferta jest doskonałą alternatywą dla innych atrakcji oferowanych na rynku zajęć integracyjnych ze względu na swoją niepowtarzalność i wyjątkowość (jesteśmy jedyną firmą na rynku polskim oferującym Eventy Airboards), a zajęcia dają ogromną radość, satysfakcję uczestników oraz niesamowicie integrują grupę!

AIRBOARDS:
Skonstruowany i opatentowany przez szwajcarską firmę pojazd śnieżny AIRBOARD, to szybki, w pełni sterowalny i bezpieczny (TUV) pojazd na którym można bezpiecznie jeździć po śniegu o różnej strukturze: od ujeżdżonej trasy, poprzez minimalną pokrywę śniegową, aż po głeboką warstwę świeżo spadłego puchu. Konstrukcja pojazdu pozwala jeździć praktycznie zawsze i wszędzie.
Posiadamy taką ilość airboardów, by zapewnić doskonałą zabawę zarówno dla małej jak i dużej grupy (nawet do 20-30 osób), na wcześniej wybranych i przygotowanych przez nas stokach
Konstrukcja pojazdu i jego przeznaczenie dają nam szerokie spektrum możliwości wykorzystania do organizowania wszelkich możliwych zajęć grupowych na śniegu, pozwalajacej dobrze się bawić, a przy tym budować zespół i integrować grupę.
Opcji jest tyle, ile podsunie nam nasza fantazja oraz wymagania naszego zleceniodawcy. Przykładowe formy wykorzystania pojazdów Airboards do zajęć grupowych:
* Freeride, czyli dowolna jazda
* Speed - „zawody” z wykorzystaniem pomiaru prędkości
* Slalom - jazda slalomem pomiędzy pachołkami w opcji indywidualnej, w parach lub całą grupą
* Freestyle - jazda dla zaawansowanych z wykorzystaniem skrętności pojazdu
* Skoki - grupa buduje hopę i skaczemy
* Wyścigi - w parach lub całą grupą
* Zawody – wybranie lub połączenie kilku opcji w celu przeprowadzenia rywalizacji w grupie
Airboardy są doskonałą zabawą i formą aktywności. Po krótkim instruktażu, na airboardach mogą jeździć wszyscy, zarówno dorośli jak i nawet dzieci!

Filmy promocyjne

Zapraszamy!

* cena promocyjna dla grupy min. 10 osób, obejmuje transport osób i pojazdów pod górę oraz zjazdy, zabawy, konkursy...jazda na Airboardach odbywa się na specjalnie wyznaczonym stoku i wiąże się z dojazdem

Podane ceny netto (F VAT 23%)
Ceny do uzgodnienia, w zależności od ilości zadeklarowanych uczestników oraz ilości zadeklarowanych grup w sezonie