Dr Irena Eris – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

W dziewięciu profesjonalnie wyposażonych gabinetach salonu Dr Irena Eris Beauty Partner w Hotelu Aries czeka specjalnie przygotowana oferta zabiegów pielęgnacyjnych. Dr Irena Eris jest polską marką, uznanym ekspertem w dziedzinie piękna i urody.

Nowoczesny salon kosmetyczny Dr Irena Eris Bauty Partner oferuje pełną gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz masaże. Wykonanie każdego zabiegu poprzedzone jest wywiadem kosmetycznym i diagnozą skóry, co pozwala dokładnie ocenić jej indywidualne potrzeby.

Dr Irena Eris to marka zbudowana przez Irenę Eris – doktor farmacji. Od lat jest ceniona przez Polki i kojarzona z kwintesencją dobrego smaku i stylu. Dzięki realizacji idei holistycznego piękna, prezentuje całościowe podejście do pielęgnacji ciała i ducha. Świat marki tworzą nie tylko doskonałej jakości, innowacyjne, skuteczne i bezpieczne luksusowe kosmetyki, ale także dopasowana do indywidualnych potrzeb profesjonalna pielęgnacja, którą uosabiają Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris oraz dbałość o zrównoważony wypoczynek w postaci luksusowych Hoteli SPA na Wzgórzach Dylewskich, w Krynicy-Zdroju oraz Polanicy-Zdroju.