Credit Agricole – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

Jesteśmy bankiem uniwersalnym, skupionym na Kliencie i Jego potrzebach. Zależy nam na dobrych i długotrwałych relacjach, dlatego wspieramy naszych Klientów w realizacji wszelkich planów, zarówno osobistych jak i biznesowych.

Proponujemy atrakcyjną ofertę i szeroką gamę usług: począwszy od bakowości codziennej z kontami osobistymi, przez pełną ofertę kredytów, kart kredytowych i oszczędności. Działamy w wielu liniach biznesowych zapewniając opiekę Klientom detalicznym, małym i średnim przedsiębiorstwom, dużym międzynarodowym korporacjom oraz branży rolniczej.

Nie ograniczamy się tylko do usług finansowych, zapewniamy także szeroki zakres ubezpieczeń – takie połączenie wyróżnia nas na rynku. Jesteśmy łatwo dostępni m.in. poprzez bankowość elektroniczną oraz rozbudowaną sieć oddziałów. Kluczem do sukcesu są dedykowani, profesjonalni i bardzo przyjaźni doradcy. Klienci doceniają taki model obsługi. Dlatego zajmujemy pierwsze miejsca w badaniach rekomendacji klienckich w Polsce. Klienci nie tylko chętnie rekomendują nasze usługi swoim znajomym, a także przenoszą do nas swoje konta. Od 2015 r. jesteśmy liderem w liczbie rachunków przenoszonych z innych banków za pośrednictwem systemu Ognivo Krajowej Izby Rozliczeniowej.

Mamy także bardzo duże doświadczenie na rynku kredytów konsumenckich, gdzie jesteśmy jednym z liderów. Nasze kredyty ratalne, sprzedawane pod marką CA Raty, dostępne są w ponad 12 000 punktów sprzedaży w całej Polsce. Wspólnie z partnerami, sieciami handlowymi proponujemy także karty kredytowe. Każdy klient, który ma naszą kartę debetową lub kredytową, przez cały rok może korzystać z rabatów aż do 55 proc. Klub Rabatowy Credit Agricole, największy w Polsce program rabatowy, to 3000 marek w 10 000 miejscach w całym kraju.

Jesteśmy częścią Credit Agricole - jednej z największych i najbardziej stabilnych grup finansowych w Europie, zbudowanej na solidnych spółdzielczych podstawach, o ponad 120 letniej tradycji. Na co dzień dbamy o 52 miliony klientów w 50 krajach na świecie.