CiuCiu – Fabryka Cukierków – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

Ciuciu Cukier Artist ma przyjemność zaprosić Państwa do Najmniejszej na Świecie Fabryki Cukierków. Nasze łakocie produkujemy ręcznie na bazie technologii zaczerpniętej z XVII i XVIII - wiecznych małych manufaktur.

Fabryczka jest drugą w Polsce obok gdańskiej manufaktury. Jesteśmy prawdopodobnie Najmniejszą na świecie Fabryką Słodyczy, ponieważ działamy zaledwie na 50 metrach kwadratowych.

Zapraszamy Wszystkie Dzieci oraz Dorosłych na ulicę Grodzką 38 w Krakowie do Krainy Słodyczy na pokazy, podczas których można obejrzeć od początku do końca, jak tworzymy nasze cukierki i lizaki, poczuć aromat unoszący się podczas produkcji i na koniec spróbować ciepłego jeszcze cukierka.

Jesteśmy już w Zakopanem! Zapraszamy na Krupówki 13, gdzie jak w Krakowie zobaczycie, poczujecie i spróbujecie naszych słodkości

Poza tym bierzemy czynny udział w targach oraz różnych imprezach organizowanych przez cały rok, takich jak jarmarki i kiermasze.

Wszystkie nasze słodycze wytwarzane są w 100% ręcznie, bez ulepszaczy, przy użyciu tylko i wyłącznie naturalnych barwników