Chałpa u Zbójnika – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

"Chałpa u Zbójnika" zlokalizowana w malowniczym miejscu, które zachwyca pięknymi widokami, oferuje doskonały mikroklimat i wszystko to, czego można oczekiwać od wypoczynku w górach. Zimowa stolica Polski to skarbnica wszelkich atrakcji turystycznych i kulturalnych.

"Chałpa u Zbójnika" położona jest w zacisznym miejscu w Zakopanem. Zachwycające widoki na pobliskie góry oraz otaczająca dom zieleń dają naszym Gościom możliwość odetchnąć od chaosu i pędu codziennego życia oraz zaznać ciszy i spokoju.

W "Chałpie u Zbójnika" pokoje urządzone są w tradycyjnym, góralskim stylu. Bogactwo motywów zdobniczych zaczerpniętych z okolicznego folkloru oraz przytulne, drewniane wnętrza pozwalają uchwycić to, co najlepsze w architekturze regionu.

Do dyspozycji Gości oddajemy:

pokoje 2,3,4,5 osobowe, wyposażone w elegancką łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym oraz telewizję satelitarną,
w pełni wyposażoną kuchnię,
świetlicę z TV, kominkiem i bilardem oraz „salę góralską”.

Nasi Goście mogą również korzystać z Internetu.
Atutem naszego obiektu jest bliskie sąsiedztwo kompleksu wyciągów Harenda, regionalnych karczm oraz sklepów. Przed domem udostępniamy miejsce do grillowania oraz bezpłatny parking.

Dla grup organizujemy:

wycieczki w Tatry z przewodnikiem
transport
wycieczki: spływ przełomem Dunajca
przejażdżki konne, kuligi z ogniskiem, pieczeniem barana

W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Zakopane to cisza, spokój, niesamowite widoki to tylko nieliczne z zalet jakich można tu doświadczyć. Zakopane to idealne miejsce do górskich wycieczek oraz wypoczynku nie tylko dla gości indywidualnych ale również większych grup turystycznych.