Centrum SPA w hotelu Tatra – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

SPA

Wyobraź sobie ciepłą, aromatyczną czekoladę leniwie rozlewającą się na Twojej skórze. Poczuj kojący dotyk dłoni, masujących Twoje mięśnie i uwalniający nagromadzone w nich napięcie.

Jeśli sam tylko opis takiego zabiegu wprawił Cię w stan błogiej zadumy, zapraszamy do działającego w Hotelu Tatra centrum odnowy biologicznej.

Dla jeszcze większego relaksu i komfortu naszych gości przygotowaliśmy bogatą ofertę zabiegów pielęgnacyjnych na ciało i twarz. W ich trakcie używamy wyłącznie naturalnych, specjalistycznych produktów renomowanych marek branży kosmetycznej (Organique, Organic Siries, Dr.Temt Laboratories, Mineral, Lines, Secrets)

Saunarium

Nieodłączną część SPA w Hotelu Tatra stanowią dwie sauny: parowa i fińska (sucha). Dzięki nim nasi goście mogą zregenerować siły, odprężyć się, poprawić kondycję skóry oraz poczuć się wyraźnie zrelaksowani i zadowoleni.

Solarium & fitness

A może trochę słońca na specjalne zamówienie? W Hotelu Tatra to możliwe! W naszym solarium możesz zadbać o piękną opaleniznę i wrócić z pobytu w górach niczym z egzotycznego, nadmorskiego kurortu. Spróbuj sobie tylko wyobrazić minę Twoich znajomych... Do tego wszystkiego w sali fitness z urządzoną mini siłownią zadbasz o piękną sylwetkę - w zdrowym ciele zdrowy duch!