Bungee Jumping Zakopane – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

O ile stojąc na dole część osób twierdzi, że nie boi się skoczyć, u góry zdecydowana większość czuje strach. Jest to zdrowa reakcja na czekający was skok w dół, coś czego na co dzień się nie robi. Oprócz przygotowania was do skoku pod względem bezpieczeństwa, duży nacisk kładziemy na przygotowanie emocjonalne, tak aby każdy kto zdecyduje się na wyjazd do góry, swobodnie poddał się skokowi. Samego uczucia związanego ze swobodnym spadaniem nie da się opisać - to po prostu trzeba przeżyć. Skok na Bungee to konkretna dawka adrenaliny, pozytywnej energii, a co najlepsze - nigdy się nie nudzi. Polecamy każdemu, jeśli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych, aby chociaż raz spróbował - to przeżycie na długo pozostanie w waszej głowie, a zdjęcia oraz filmik, będą pamiątką dla was i waszego facebooka. Z pewnością nie musicie się bać o bezpieczeństwo - skoki na bungee to najbezpieczniejszy z ekstremalnych sportów, jeśli nadzorują go odpowiednie osoby i używany jest do tego wysokiej jakości sprzęt. Na miejscu zawsze są osoby, pod których okiem skok oddały tysiące osób, a sprzęt, taki jak potrójne uprzęże, czy taśma alpinistyczna wpleciona w gumę (uprzedzamy więc zadawane czasem pytanie, czy guma się nie zerwie), chronią przed jakimkolwiek niebezpieczeństwem i gwarantują wylądowanie skoczka w całości na dmuchanym materacu. Podczas skoku nie czuć żadnych szarpnięć, gumy pracują miękko, a uprzęże nie przesuwają się po ciele. O tym jak macie oddać skok, oraz dlaczego nie warto długo się zastanawiać przed skokiem stojąc u góry, w trakcie przygotowania do skoku powiedzą wam instruktorzy, a także odpowiedzą na wszelkie nurtujące was pytania.

Tylko u nas macie szansę na skok w malowniczym Zakopanem z wysokości aż 90m. Jako jedna z dwóch firm w Europie posiadamy Certyfikat Jakości ISO 9001:2015 na prowadzenie skoków na gumowej linie bungee, co gwarantuje Wam bezpieczeństwo i najwyższą jakość obsługi. Zespół Bungee Jumping Zakopane to instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy przygotują Was do skoku i zrobią wszystko, aby pomóc Wam w podjęciu decyzji i sprawić, że będzie to niezapomniane przeżycie.

Nie prowadzimy rezerwacji, wystarczy pojawić się w godzinach otwarcia - nie skaczemy wyłącznie podczas burzy lub silnego wiatru. Bieżące informacje o skokach uzyskać można pod numerami telefonu dostępnymi w zakładce kontakt.

Od Maja do 28 Października czynne codziennie od 11 do 19.
Zapraszamy bez rezerwacji na godzinę.

Od listopada do Kwietnia pracujemy w wybrane weekendy 10-16 lub 11-18.
Prosimy o kontakt w celu potwierdzenia godzin otwarcia lub o sprawdzenie
aktualnych informacji na naszej stronie na facebook'u.