Boks „Harnaś” – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

Zajęcia przeznaczone są dla Wszystkich niezależnie od wieku, płci oraz posiadanej kondycji, którym zdrowie pozwala na wykonywanie ćwiczeń fizycznych.
Na treningi potrzebny jest wygodny strój sportowy- krótkie spodenki, koszulka, ręcznik. Można ćwiczyć na bosaka lub w butach na płaskiej miękkiej podeszwie.
Dobrze posiadać rękawice bokserskie. Nie kupujcie sami rękawic. Zapytajcie najpierw o zdanie. Kupując rękawice warto zainwestować w ochraniacz na szczękę. Nie jest konieczne posiadanie całego lub nawet części sprzętu aby wziąć udział w pierwszych zajęciach.
Treningi przeznaczone są dla osób które chcą poprawić sprawność fizyczną oraz zdobyć podstawowe umiejętności techniczne. Technikę ćwiczymy na tarczach, workach i w parach.
Na treningu oprócz techniki udoskonalamy motorykę. Najczęściej wybieramy treningi obwodowe. Dzięki tym treningom szybko poprawimy siłę, wytrzymałość, gibkość, szybkość, równowagę i dynamikę.
Najważniejsze, ze poprzez regularny trening poczujemy się lepiej, silniej i atrakcyjniej.
Zapraszam Wszystkich. Do zobaczenia na salę COS-u w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 19.30. Dla osób które pierwszy raz biorą udział w treningu pierwsze zajęcia GRATIS.