Aparthotel Giewont – Zakolove – Nowoczesne Centrum Informacji na Podhalu
Ładowanie
  • Zdjęcia
  • Mapa
Opis

36 luksusowych apartamentów, strefa SPA&wellness oraz doskonała lokalizacja – to nasze niezaprzeczalne atuty!

Wyznajemy zasadę "hospes hospiti sacer", co oznacza "Gość gospodarzowi święty". Troszcząc się o komfort oraz wygodę naszych Gości udostępniamy Państwu recepcję, obsługiwaną przez wykwalifikowany personel – czynną 24h; bezpłatny, podziemny garaż oraz darmowe Wi-Fi. Na specjalne życzenie Gości istnieje możliwość zamówienia śniadania w formie cateringu do apartamentu o wybranej godzinie. ApartHotel posiada również basen z malowniczym, panoramicznym widokiem na góry, saunę fińską i suchą oraz strefę Wellness.

ApartHotel Giewont oferuje 36 luksusowych apartamentów urządzonych w nowoczesnym stylu z akcentami regionalnymi. Dla Państwa wygody w każdym apartamencie znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny. W zależności od standardu apartamentu oraz ilości osób oferujemy przestronny salon, łazienkę oraz jedną, dwie lub trzy sypialnie. Z każdego apartamentu rozpościera się wyjątkowy widok na Tatry, miasto Zakopane czy Gubałówkę.

Dodatkowo, do każdego pobytu otrzymają Państwo gratis Kartę Tatrzańską, oferującą szereg rabatów na atrakcje w Zakopanem i okolicy.