Showing 1–10 of 44 results

Zakopane

Strefa Kropli Kroplówki Witaminowe, Regeneracja i Detox

Strefa Kropli – to jedyne miejsce na Podhalu, gdzie możesz zrelaksować się , jak również uzupełnić niedobory witamin, minerałów w Twoim organiźmie. Potrzebujesz regeneracji po wycieczce w góry? Lub jesteś po imprezie? Masz kaca? Zadzwoń a My postawimy Cię szybko na nogi. Oferujemy tez możliwość wizyty u klienta po wcześniejszym uzgodnieniu.

Zakopane

Słowacki Spływ Dunajcem

Jedną z największych atrakcji północnej Słowacji są spływy rzekami na drewnianych tratwach. Rezerwacja biletów dostępna w Centrum Turystycznym Zakolove.

Zakopane

Polski Spływ Dunajcem

Jedna z największych atrakcji w regionie i niezapomniana przygoda dla Ciebie i Twojej rodziny. Zarezerwuj bilety w Centrum Turystycznym Zakolove!

Witów

Witów Extreme - quady

Podczas wyprawy będziesz miał wiele możliwości, żeby nacieszyć oczy i duszę widokami wspaniale prezentującej się perspektywy zakopiańskiej przyrody.

Zakopane

Quadoo - wyprawy na quadach

Możliwość swobodnego zwiedzania Zakopanego oraz piękne widokowe wycieczki z przewodnikiem. Wycieczki 1, 3 i 6 godzinne,.

Zakopane

FIT & GYM Nosalowy Dwór

FIT & GYM Nosalowy Dwór - Pierwszy w Zakopanem klub fitness o standardzie premium. Siłownia z widokiem na Giewont, bogata oferta fitness i **** strefa wellness.

Chyżne

SKYFUN - Loty widokowe i skoki

Zobacz Podhale z innej perspektywy! Spojrzenie z wysokości kilkuset metrów na Podhale, Orawę oraz Tatry daje niepowtarzalną okazję odkrycia na nowo jego uroków i tajemnic.

Zakopane

Z Fronkiem w góry

Hej! Zapraszam sićkik i kozdego z osobna na wycieczki w Tatry z prowdziwie góralskim charakterem!

Gubałówka

Park Przygody - Park Linowy

Adventure Park Przygody to atrakcje turystyczne w najwyżej położonym Parku Przygody w Polsce – na szczycie Gubałówki w Zakopanem. Malownicze widoki na pasmo Tatr, w otoczeniu lasu, połączone z niepowtarzalnym klimatem naszego Parku – to idealne miejsce aby spróbowali Państwo swoich sił na naszych atrakcjach.