Showing 1–10 of 15 results

Zakopane

Adidas

Istniejąca od ponad 80 lat firma Adidas jest światowej sławy producentem obuwia i odzieży sportowej. W bogatym asortymencie posiada produkty najwyższej jakości zaprojektowane specjalnie dla osób profesjonalnie zajmujących się sportem.

Zakopane

Sportalm

Austriacka firma Sportalm od wielu lat zaskakuje i fascynuje niezwykłymi propozycjami przeznaczonymi dla kobiet ceniących w modzie nutę ekstrawagancji i pragnących podkreślić ubiorem swoją kobiecość i osobowość.

Zakopane

Brian's Bikes

Wieloletnie doświadczenie jako serwisanta, zawodnika, a przede wszystkich pasjonata rowerów to moja wizytówka oraz gwarancja fachowej porady i 100% zadowolenia naszych klientów.

Zakopane

Salomon

Od początku swojego istnienia firma stawiała na innowacyjność i wysoką jakość produktów i tej filozofii pozostaje wierna do dziś. Systematycznie zagarnia też coraz szersze obszary produkcji odzieży, obuwia i sprzętu sportowego.

Zakopane

Malczewski SPORT

Działalność Firmy głównie opiera się dystrybucji poszczególnych profesjonalnych produktów/akcesoriów narciarskich, których to Malczewski Sport jest Generalnym Przedstawicielem w Polsce,

Zakopane

Adventure Sports

Adventure Sports to miejsce gdzie wszyscy, najbardziej wymagający amatorzy sportów zimowych i letnich znajdą niezbędny produkty do uprawiania ukochanej dyscypliny.

Zakopane

Horyzont - sklep turystyczny

Bardzo dobra oferta, doskonałe wyniki w testach, najbardziej innowacyjne pomysły w branży.

Zakopane

New Balance

New Balance jest jednym z wiodących producentów obuwia sportowego, ale również odzieży i akcesoriów sportowych. Według badań, na rynku amerykańskim firma zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera w zakresie największej lojalności użytkowników oraz zaszczytne, drugie miejsce, jeśli chodzi o ilość sprzedawanego obuwia.

Zakopane

Alpin Sport

Dla ludzi lubiących ruch i aktywność na świeżym powietrzu w gronie rodziny, przyjaciół, a także w samotności.

Zakopane

Intersport - narty i snowboard

W naszym sklepie oferujemy artykuły dla takich dyscyplin sportowych jak: narciarstwo, snowboard, turystyka, bieganie, piłka nożna, fitness/trening, gry zespołowe, rowery, sporty zimowe