Showing all 7 results

Zakopane

Schronisko Morskie Oko

Schronisko PTTK Morskie Oko, 1410 m.n.p.m. składa się z dwóch części: Nowego i Starego Schroniska.

Zakopane

Schronisko PTTK Hala Kondratowa

Nasze schronisko znajduje się na wysokości 1333 m n.p.m. i jest najmniejszym schroniskiem w Tatrach. Mamy przytulną salę jadalną i trzy kameralne pokoje: dwa 6 osobowe i jeden 8-osobowy, werandę i widoki, a na deser piernik.

Zakopane

Schronisko/Hotel Górski PTTK Kalatówki

Zapraszamy do Hotelu Górskiego PTTK Kalatówki, który położony jest nieopodal Zakopanego, w Tatrzańskim Parku Narodowym na wysokości 1198 m npm. tuż przy szlaku wiodącym z Kuźnic na Giewont - w malowniczej dolinie Bystrej.

Zakopane

Schronisko Górskie PTTK na Hali Ornak

Wszyscy przybyli turyści mogą się cieszyć miłą atmosferą, skosztować smacznych domowych posiłków, wypiekanej w tradycyjnym piecu szarlotki oraz skorzystać z oferowanych noclegów.

Zakopane

Schronisko PTTK im. Wincentego Pola w Roztoce

Schronisko dysponuje miejscami noclegowymi w pokojach 2, 3, 4, 6, 8, i 9- osobowych. W całości obiektu znajdują się: jadłodajnia, bufet, świetlica, łazienki, prysznice, elektryczność, ciepła woda, kuchnia turystyczna i suszarnia. Gwarantujemy bogate i smaczne dania kuchni domowej. Wrzątek podajemy za darmo.

Zakopane

Schronisko PTTK Murowaniec

Rejon Hali Gąsienicowej słynie z pięknych, wysokogórskich szlaków turystycznych dla zaawansowanych ( np. Orla Perć, Kościelec, Kozi Wierch, Świnica), jak również szlaków rekreacyjnych ( Kasprowy Wierch, Przeł. Liliowe, Czarny Staw Gąsienicowy) a także dróg wspinaczkowych.

Bukowina Tatrzańska

Schronisko Górskie PTTK w Dolinie Pięciu Stawów

Witamy w najwyżej położonym schronisku w Polsce (1670 m n.p.m). Posiadamy 67 miejsc noclegowych w pokojach 2, 4, 7, 8, 10 - osobowych. W schronisku znajduje się duża, ale bardzo przytulna sala jadalna.