Showing 1–10 of 40 results

Zakopane

Restauracja Kraina Smaku Grzegorza Lelka

Serdecznie zapraszam do mojej Krainy Smaku w Zakopanem. Jakiekolwiek drogi Cię do nas sprowadzą, będziesz zawsze najmilej widzianym Gościem.

Biały Dunajec

Karczma Polaniorka

Zapewniamy smaczną kuchnię polską oraz tradycyjną góralską, której smaki powiększają grono Naszych stałych klientów, ceny zaś są znacznie niższe niż w podobnych karczmach zakopiańskich. Dlatego z Naszych usług korzystają chętnie nie tylko turyści indywidualni, ale przede wszystkim grupy zorganizowane, biura turystyczne itp, którym chętnie udzielamy rabatów.

Białka Tatrzańska

Karczma Litworowy Staw

Karczma Restauracja Litworowy Staw zaprasza wszystkich do wstąpienia na małe lub duże „co nie co”! Oferujemy potrawy kuchni góralskiej i polskiej.

Zakopane

Poziom 1959 - restauracja na Kasprowym Wierchu

Restauracja "Poziom 1959", bo tak właśnie nazywa się lokal w swojej nowej odsłonie, mieści się przy Górnej Stacji Kolei Linowych na Kasprowym Wierchu. Nazwa nie jest przypadkowa - główna sala restauracyjna leży właśnie na wysokości 1959 m n.p.m.

Zakopane

Kolorowa

Możliwość rezerwacji, rezerwacja nie jest wymagana, odpowiednie dla grup, obsługa kelnerska, stoliki na zewnątrz.

Zakopane

Pstrąg Górski

Restauracja położona na samym dole Krupówek oferuje swoim klientom pstrąga – rybę zamieszkującą górskie rzeki o bystrym nurcie, cenioną za swój wyjątkowy smak i właściwości zdrowotne: mięso pstrąga, będącego słodkowodną odmianą drapieżnego łososia ma wyjątkowe walory odżywcze.

Zakopane

Stodoła Grill&Steak

Centrum Krupówek w szczycie sezonu? Zazwyczaj jest upalne, pełne zgiełku i tłumu turystów z całej Europy. Ale w tym zgiełku jest oaza spokoju: restauracja Stodoła.

Zakopane

Stek Chałupa

Serwuje potrawy przyrządzane na tradycyjnym grillu, opalanym węglem drzewnym. Obszerne wnętrze z kominkiem, grillem i antresolą oraz stary góralski wystrój tworzą specyficzną atmosferę lokalu.

Zakopane

Żabi Dwór

Poznaj smaki tradycyjnej, regionalnej kuchni, rozkoszuj się prawdziwie górską naturą, tuż pod Tatrami. Zapraszamy.

Zakopane

Karczma pod Piórem

Przyjedź bracie do pióra, zoboc jako to piykno góra, przywiyź ze sobom narty, zoboc jaki świat ceko na cie łotwarty, hej!