Showing 1–10 of 15 results

Zakopane

By o la la

Prostota formy, dbałość o szczegóły i wysoka jakość materiałów to trzy cechy, które najlepiej oddają charakter naszej marki, inspirowanej potrzebami nowoczesnych i aktywnych kobiet.

Zakopane

Reserved

Polska sieć odzieżowa mająca siedzibę w Gdańsku, założona przez Marka Piechockiego i Jerzego Lubiańca. To połączenie klasyki z młodzieżową świeżością.

Zakopane

Grey Wolf

Pamiętając, że każda kobieta jest wyjątkowa, jesteśmy przekonani, że klientki znajdą w naszych salonach ubrania odpowiadające ich gustom i potrzebom.

Zakopane

Adidas

Istniejąca od ponad 80 lat firma Adidas jest światowej sławy producentem obuwia i odzieży sportowej. W bogatym asortymencie posiada produkty najwyższej jakości zaprojektowane specjalnie dla osób profesjonalnie zajmujących się sportem.

Zakopane

Sportalm

Austriacka firma Sportalm od wielu lat zaskakuje i fascynuje niezwykłymi propozycjami przeznaczonymi dla kobiet ceniących w modzie nutę ekstrawagancji i pragnących podkreślić ubiorem swoją kobiecość i osobowość.

Zakopane

CH Carolina Herrera

CH Carolina Herrera to niezliczona różnorodność produktów: moda damska, męska, akcesoria, buty, zapachy, jak również wyjątkowa kolekcja eleganckich gadżetów będących nieodłącznym elementem elitarnego stylu życia – wszystkie pełne unikalnego charakteru CH Carolina Herrera.

Zakopane

Catwalk

CATWALK powstał, by wyzwalać modową energię, dodawać odwagi, zmieniać styl. Przełamuje schematy, inspiruje, otwiera oczy. To marka premium adresowana do kobiet ambitnych, niezależnych, pewnych siebie, ceniących elegancję i indywidualizm.

Zakopane

Sinsay

Nowa polska marka odzieżowa dla młodych dziewczyn, które nie boją się modowych eksperymentów i świadomie kreują swój wizerunek.

Zakopane

Orsay

Nasza pasja to projektowanie kobiecych ubrań dla każdego stylu i każdej osobowości. Dziś marka ORSAY przekonuje do siebie klientki w 26 krajach Europy.

Zakopane

Mohito

Wszystkie projekty powstały z myślą o potrzebach klientek: linia biznesowa o szerokiej gamie kolorystycznej i kobiecych krojach, Gold Label – dla kobiet ceniących dbałość o detal, Little Princess – dla mamy i córki oraz Celebration na specjalne okazje.