Showing 1–10 of 99 results

Polecamy

Zakopane

Sushi Kushi

Szukasz doskonałego Sushi w Zakopanem? Dostarczymy je prosto pod Twoje drzwi! Przygotowywane ręcznie, wyłącznie ze świeżych składników.

Małe Ciche

Pizzeria "Andreo"

Do wyrobu naszej pizzy używamy najwyższej jakości - polskiej mąki - przeznaczonej do wypieku pizzy, produkowanej ze starannie wyselekcjonowanych gatunków pszenicy oraz krystalicznie czystej wody. Dzięki temu ciasto naszej pizzy jest puszyste i przede wszystkim smaczne.

Zakopane

Restauracja Kraina Smaku Grzegorza Lelka

Serdecznie zapraszam do mojej Krainy Smaku w Zakopanem. Jakiekolwiek drogi Cię do nas sprowadzą, będziesz zawsze najmilej widzianym Gościem.

Biały Dunajec

Karczma Polaniorka

Zapewniamy smaczną kuchnię polską oraz tradycyjną góralską, której smaki powiększają grono Naszych stałych klientów, ceny zaś są znacznie niższe niż w podobnych karczmach zakopiańskich. Dlatego z Naszych usług korzystają chętnie nie tylko turyści indywidualni, ale przede wszystkim grupy zorganizowane, biura turystyczne itp, którym chętnie udzielamy rabatów.

Zakopane

Pizza Luigi

Luigi Pizza Bar to miejsce tworzone przez ludzi z pasją dla ludzi ceniących sobie miłą obsługę oraz najwyższą jakość i doskonały smak. PIZZA to nasza MIŁOŚĆ.

Zakopane

Restauracja Polana

Oferujemy pyszne i zawsze świeże dania obiadowe, w naszej restauracji kompot do obiadu gratis! Pyszna, domowa pizza na miejscu lub na wynos (dowóz gratis). Serdecznie zapraszamy.

Białka Tatrzańska

Karczma Litworowy Staw

Karczma Restauracja Litworowy Staw zaprasza wszystkich do wstąpienia na małe lub duże „co nie co”! Oferujemy potrawy kuchni góralskiej i polskiej.

Zakopane

CiuCiu - Fabryka Cukierków

Ciuciu Cukier Artist ma przyjemność zaprosić Państwa do Najmniejszej na Świecie Fabryki Cukierków. Nasze łakocie produkujemy ręcznie na bazie technologii zaczerpniętej z XVII i XVIII - wiecznych małych manufaktur.

Zakopane

McDonald's

Amerykańska sieć barów szybkiej obsługi. McDonald’s serwuje dania zarówno dla gości zajmujących stoliki, jak i kierowców samochodów.

Zakopane

Poziom 1959 - restauracja na Kasprowym Wierchu

Restauracja "Poziom 1959", bo tak właśnie nazywa się lokal w swojej nowej odsłonie, mieści się przy Górnej Stacji Kolei Linowych na Kasprowym Wierchu. Nazwa nie jest przypadkowa - główna sala restauracyjna leży właśnie na wysokości 1959 m n.p.m.