Showing all 9 results

Małe Ciche

Pizzeria "Andreo"

Do wyrobu naszej pizzy używamy najwyższej jakości - polskiej mąki - przeznaczonej do wypieku pizzy, produkowanej ze starannie wyselekcjonowanych gatunków pszenicy oraz krystalicznie czystej wody. Dzięki temu ciasto naszej pizzy jest puszyste i przede wszystkim smaczne.

Zakopane

Pizza Luigi

Luigi Pizza Bar to miejsce tworzone przez ludzi z pasją dla ludzi ceniących sobie miłą obsługę oraz najwyższą jakość i doskonały smak. PIZZA to nasza MIŁOŚĆ.

Zakopane

Restauracja Polana

Oferujemy pyszne i zawsze świeże dania obiadowe, w naszej restauracji kompot do obiadu gratis! Pyszna, domowa pizza na miejscu lub na wynos (dowóz gratis). Serdecznie zapraszamy.

Zakopane

Prymus Catering

Nasza kuchnia oparta jest na domowych przepisach. Przygotowujemy dania tylko tradycyjnym sposobem na naturalnych składnikach bez utrwalaczy, konserwantów i innych "pomocników" chemicznych.

Zakopane

Karczma u Słodkiego

Kuchnia regionalna, polska, włoska. Szybko, tanio i pewnie. Serdecznie zapraszamy.

Zakopane

Restauracja Pizzeria Adamo

Pizzeria i restauracja „Adamo” to lokal, który od 1995 roku cieszy się dobrą opinią wśród stałych mieszkańców Zakopanego oraz wczasowiczów z całej Polski.

Zakopane

Restauracja Równia Resto Bar

Koncentrujemy się na produktach dobrej jakości, alternatywnej kawie, rzemieślniczych piwach wyszukanych specjalnie dla Was. Proponujemy kuchnię polską oraz doskonałą pizze i burgery.

Zakopane

Duet Catering Zakopane

Obiady domowe na zamówienie dostarczone do Twojego domu. Codziennie!

Zakopane

Pizzeria DaGrasso

Dobra pizzeria to nie tylko wysokiej jakości dania. To również więź między obsługą a Klientami. Odwiedź nas osobiście lub zamów telefonicznie lub online i przekonaj się sam!