Showing all 7 results

Zakopane

Yes

Każda sztuka, wymaga artystycznej wizji, warsztatowej doskonałości i autentycznej potrzeby tworzenia. O biżuterii myślimy jak o czymś szczególnie cennym, niezależnie od kruszcu czy rodzaju kamieni szlachetnych, z których jest wykonana.

Zakopane

Jubiler Zakopane

Od dużych sieci jubilerskich różnimy się indywidualnym podejściem do potrzeb Klienta, a nasza bogata oferta, konkurencyjna cenowo, spełni najbardziej wymagające oczekiwania.

Zakopane

Galeria Creo

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W sklepie stacjonarnym posiadamy kilka tysięcy wzorów biżuterii nowoczesnej oraz klasycznej

Zakopane

Pandora

PANDORA projektuje, produkuje i sprzedaje ręcznie wykańczaną i nowoczesną biżuterię wykonaną wyłącznie z metali wysokiej jakości.

Zakopane

Pracownia Złotnicza WW

Tworzymy biżuterię do noszenia na co dzień, jak również obiekty unikatowe, na wyjątkowe okazje. Łączymy klasyczne wzory podhalańskie oraz nowoczesny design nawiązujący do kanonów sztuki.

Zakopane

Lewanowicz

Witaj w magicznym świecie biżuterii, która powstaje na styku kultur i stylów od ponad 20 lat. Hiszpańskie korzenie i polski zmysł artystyczny sprawiają, że Lewanowicz to biżuteria ręcznie robiona, która zachwyci miłośniczki nietuzinkowych ozdób z charakterem.

Zakopane (Pasaż handlowy)

Mon Bijou

Mon Bijou w Zakopanem to galeria i sklep zajmujący się sprzedażą polskiej współczesnej biżuterii artystycznej. Miejsce dla osób kochających piękno i oryginalność.