Showing 1–10 of 19 results

Zakopane

Strefa Kropli Kroplówki Witaminowe, Regeneracja i Detox

Strefa Kropli – to jedyne miejsce na Podhalu, gdzie możesz zrelaksować się , jak również uzupełnić niedobory witamin, minerałów w Twoim organiźmie. Potrzebujesz regeneracji po wycieczce w góry? Lub jesteś po imprezie? Masz kaca? Zadzwoń a My postawimy Cię szybko na nogi. Oferujemy tez możliwość wizyty u klienta po wcześniejszym uzgodnieniu.

Zakopane

La Perla SPA Zakopane

To SPA jakiego nie znacie! Jeśli chcesz skorzystać ze SPA na najwyższym poziomie, wybierz Kliniki La Perla. Jako jedyni w Polsce oferujemy coś więcej niż tradycyjne SPA

Slovakia

Thermal Park Vrbov

Pełna regeneracja i relaks w Thermal Park Vrbov. Zafunduj sobie oryginalne tajskie masaże i pyszne przekąski w barze i restauracji. Na terenie kompleksu znajduje się dziesięć basenów, w tym cztery dla dzieci.

Slovakia

AquaPark Oravice, Słowacja

W jednym miejscu znajdziesz tu piękną tatrzańską naturę i mnóstwo dobrej zabawy dla całej rodziny!

Slovakia

AquaCity Poprad

Wodny świat u podnóża Tatr Wysokich! Dziewięć wewnętrznych i zewnętrznych basenów termalnych i relaksacyjnych, 350 atrakcji wodnych i wiele innych czeka na Was w AquaCity Poprad.

Słowacja

Tatralandia, Słowacja

Odkryj miejsce pełne przygód i dobrej zabawy. Jest to idealne miejsce na letni i zimowy wypoczynek dla osób w każdym wieku. Jeden dzień to zdecydowanie za mało, żeby nacieszyć się Tatralandią.

Szaflary

Termy Szaflary

Baseny termalne w Szaflarach z najlepszą mineralizacją wód wśród tych, wykorzystywanych w celach rekreacyjnych na Podhalu!

Chochołów

Termy Chochołowskie

Największy kompleks termalny na Podhalu - Chochołowskie Termy, zapraszamy!

Bukowina Tatrzańska

Termy Bukovina

Aquapark Terma Bukovina zaprasza w fascynującą podróż do świata relaksu w wodach termalnych. Baw się w najlepszym parku wodnym w górach!

Białka Tatrzańska

Terma Bania

Terma Białka - Nowoczesny park wodny, a w nim: kompleks basenów termalnych, aquapark, SPA Wellness. Gwarantujemy świetną zabawę!