Showing 1–10 of 98 results

34-500 Zakopane

CYBERIADA Smart Fun

Polecamy

Polska

Energylandia

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

Zakopane

Strefa Kropli Kroplówki Witaminowe, Regeneracja i Detox

Strefa Kropli – to jedyne miejsce na Podhalu, gdzie możesz zrelaksować się , jak również uzupełnić niedobory witamin, minerałów w Twoim organiźmie. Potrzebujesz regeneracji po wycieczce w góry? Lub jesteś po imprezie? Masz kaca? Zadzwoń a My postawimy Cię szybko na nogi. Oferujemy tez możliwość wizyty u klienta po wcześniejszym uzgodnieniu.

Zakopane

Tatry Wysokie Jaskinia Bielska + Stary Smokowiec

Jaskinia Bielska i Stary Smokowiec w zasięgu ręki. Zarezerwuj bilety w Centrum Turystycznym Zakolove.

Zakopane

Słowacki Spływ Dunajcem

Jedną z największych atrakcji północnej Słowacji są spływy rzekami na drewnianych tratwach. Rezerwacja biletów dostępna w Centrum Turystycznym Zakolove.

Zakopane

Polski Spływ Dunajcem

Jedna z największych atrakcji w regionie i niezapomniana przygoda dla Ciebie i Twojej rodziny. Zarezerwuj bilety w Centrum Turystycznym Zakolove!

Zakopane

Muzeum Oscypka Zakopane

Zobacz na żywo jak powstaje ten najpopularniejszy góralski ser. Weźmiesz czynny udział w jego wytworzeniu, poznając jednocześnie tradycyjne sprzęty pasterskie.

Zakopane

Free Walkative Tour! Zakopane

Tours run no matter the weather, from 1st June to 31st August, even during the holidays & only for donations. Look for our guide with a yellow umbrella! Join us!