Showing 1–10 of 67 results

Krupówki 24

Top Hostel

Kościelisko

Rezydencja Gubałówka

Magiczne miejsce na szczycie Gubałówki. Góralska surowość połączona z nowoczesną elegancją – to komfort najwyższej klasy w nieskazitelnym stylu.

Zakopane

Hotel Crocus ****

Hotel Crocus idealnie łączy nowoczesność z klasyczną tradycją i luksusem. Stworzyliśmy dla Państwa miejsce o wysokim standardzie i niezapomnianej atmosferze. Dla naszych Gości przygotowaliśmy wygodne, duże pokoje i apartamenty w Hotelu oraz samodzielny Domek regionalny w góralskim stylu.

Zakopane

Hostel 1902

Kameralny Hostel w centrum Zakopanego, 100m od legendarnych Krupówek,jednak nie bezpośrednio co zapewnia zdecydowanie większy spokój i ciszę. Prawdopodobnie nie znajdziesz lepszego miejsca w centrum Zakopanego.

Zakopane

Hotel Gromada **

Hotele GROMADA dzięki takim atutom jak doskonała lokalizacja, wyśmienita kuchnia oraz miła i profesjonalna obsługa - są idealnym miejscem do spędzenia wakacji, zorganizowania konferencji lub spotkania biznesowego.

Murzasihle

Hotel Kopieniec ****

Gwarantujemy wypoczynek w znakomitych warunkach i profesjonalną obsługę. Jednak spośród hoteli Podhala wyróżnia nas coś jeszcze. Otóż możemy się poszczycić najnowocześniejszym w regionie zapleczem fizjoterapeutycznym. Posiadamy specjalistyczny sprzęt i wykonujemy zabiegi w oparciu o najnowsze procedury medyczne. Specjalizujemy się w leczeniu i rehabilitacji dolegliwości narządu ruchu. Nad wszystkim czuwają wybitni eksperci z zakresu tej dziedziny. Wszystko to pozwala nam zaoferować naszym Gościom bardzo dobre efekty leczenia i rehabilitacji nawet w krótkim czasie.

Białka Tatrzańska

Hotel Bania **** Thermal & Ski

Hotel Bania **** Thermal & Ski leży u stóp największego ośrodka narciarskiego w Polsce i jest połączony z basenami termalnymi. Z okien rozpościera się widok na panoramę Tatr Wysokich, Pienin lub na stok, który zarówno zimą jak i latem stanowi atrakcyjny punkt widokowy.

Zakopane

Hotel Mercure Kasprowy ***

Trzygwiazdkowy hotel usytuowany na pięknej i rozległej Polanie Szymoszkowej. Dzięki otoczeniu górskiej przyrody i przepięknych podhalańskich krajobrazów wypoczynek w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane to doskonały wybór zarówno latem jak i zimą.

Zakopane

Hotel Wersal ***

Wybierając Wersal mają Państwo gwarancję odpoczynku w przemiłej atmosferze i przytulnych wnętrzach, ciesząc się atrakcjami oferowanymi przez jeden z najbardziej znanych kurortów w Polsce.

Zakopane

Chałpa u Zbójnika

Zlokalizowana w malowniczym miejscu, które zachwyca pięknymi widokami, oferuje doskonały mikroklimat i wszystko to, czego można oczekiwać od wypoczynku w górach. Zimowa stolica Polski to skarbnica wszelkich atrakcji turystycznych i kulturalnych.